Objektívne a konštruktívne hodnotenia našich klientov

24.09.2018

Máme radosť z každého Klienta s ktorým sme individuálne spolupracovali, spolupracujeme alebo budeme spolupracovať. Spätná pozitívna a konštruktívna odozva nás rozhodne motivuje napredovať ďalej ale zároveň aj udržovať našu sebahodnotu v tom smere, že sme naozaj dobrí, profesionálni a unikátni v tom, čo robíme a že naša práca má svoju kvalitu...

Žena, 18 rokov

Dátum publikovania hodnotenia: 08.10.2018.

Pred terapiou v tomto Projekte, moje hodnotenie resp. môj príbeh začal, keď som mala 7 rokov. V tomto veku som bola znásilnená a oplodnená staršou osobou, ktorá sa v dnešnej dobe nazýva Pedofil.

I keď sa to na dnešnú dobu rozhodne môže zdať a považovať ako medicínska anomália či abnormalita, predsa len sa stalo - otehotnela som. Bol to pre mňa veľmi traumatizujúci zážitok ako na psychickej rovine tak aj v súvislosti s poškodením mnohých mojich vnútorných orgánov, ženských orgánov vzhľadom k tomu, že telo bolo stále vo vývoji a vývine, nehovoriac o samotnom pôrode. Našťastie, moderná medicína je pokročilá natoľko, že sa môj pôrod v takomto, stále ešte detskom veku, podaril. Narodil sa mi malý chlapček.

Som vďačná mojim rodičom a všetkým profesionálom, ktorí mi následne nielenže pomáhali so zaopatrením a výchovou môjho syna ale mali zároveň so mnou samotnou veľmi veľkú trpezlivosť a ktorí ma cez rôzne lekárske starostlivosti v spolupráci s mnohými druhmi terapie navigovali, až som sa dostala na úroveň, kde som si do života pritiahla tento Projekt Atlantis Industries. Projekt ma okamžite zaujal a ako sa hovorí, povinné štúdium "veľkého množstva" materiálov na stránke projektu som zvládla, ako sa hovorí, s nadšením, zatajeným dychom a na "jeden hlt". Terapia informáciami mi pomohla uvedomiť si neskutočne veľa vecí a následne som mala v hlave okamžite jasno. Toto je to, čo som hľadala.

I keď som si najprv mylne myslela, že po preštudovaní materiálov som chcela riešiť terapiu môjho syna - jeho psychických problémov a jeho sebevražedné sklony, ukázalo sa, že som v skutočnosti potrebovala predovšetkým terapiu pre seba a že v skutočnosti som bola práve ja príčinou problémov môjho syna. A tu následne môj príbeh pokračuje v podobe hodnotenia, ktoré si tento Projekt rozhodne zaslúži.

Keď som sa po preštudovaní materiálov obrátila na projekt o pomoc pre terapiu, kde som vzhľadom k tomu, čím som si prešla predtým a vzhľadom k mojej vysokej duchovnosti a vysokej intuícii, som už nemala po preštudovaní materiálov problém napojiť sa na telepatickú terapiu sama. V tomto období mal môj syn už 11 rokov.

Mojím pôvodným cieľom bolo v terapii dosiahnuť a zabrániť za každú cenu tomu, aby syn zomrel, nechcela som, aby odišiel z tohoto sveta. V terapii som si avšak uvedomila, že som sa na všetko dívala špatným uhlom pohľadu.

V terapii hneď ako prvá rana a prvý šok boli, kde som bola donútená a dotlačená do predstavy, kde môj syn už zomrel. Už len v tej predstave som sa cítila hrozne, bolo tam veľa plaču, smútku, žiaľu, pocity samoty. Keď sme dosiahli jakž-takž neutrálny postoj v tejto časti predstavy, myslela som si, že to najhoršie už mám za sebou, avšak opak bol pravdou.

Bola som skrz nekompromisný, povedala by som až extrémne agresívny a na dnešnú dobu rozhodne neortodoxný a nekonvenčný terapeutický tlak ženských terapeutiek tohoto Projektu donútená sa v tejto predstave posunúť ďalej po časovej osi a to do momentu, kde som už na pohrebe môjho syna. Tam začalo obrovské emocionálne tornádo a len týždeň takpovediac nonstop sme spracovávali somatiká len z tejto časti predstavy.

Následne prišla tretia fáza a to fáza, kde som dostala za úlohu v predstave sa posunúť po časovej osi ešte dopredu a to do momentu, kde sa zbavujem absolútne všetkých vecí, ktoré by mi pripomínali syna, inými slovami neostalo by mi po ňom nič. Tu som si uvedomila, aká som bola na synovi závislá a že v podstate mi nahrádzal partnera po ktorom som podvedome túžila a zároveň mi aj bránil, aby mi do cesty prišiel doživotný partner. Až do tohoto terapeutického momentu som vlastne ani nevedela prísť na dôvod, prečo mi nechcel do cesty prísť môj vytúžený partner.

Následne už veci nabrali rýchly spád, odstránili sme ešte všetky ďalšie "maličkosti", ktoré bránili tomu, aby syn z tohoto sveta odišiel. Nastavili sme môj postoj a uhol pohľadu, aby zomrel krásnou prirodzenou, bezbolestnou smrťou, šťastný a v spánku. V tomto štádiu terapie som si uvedomila a rozpametala som sa, že takto som si to pred životom aj ja aj on naplánovali za účelom, aby som si tieto staré rany ja sama uzavrela a aby som sa cez túto lekciu raz a navždy dostala.

Uvedomila som si totiž, že mojou úlohou resp. moja časť dohody spočívala v tom smere, že ak som sa chcela posunúť v živote ďalej, musela som zo svojho života syna prepustiť, nechať ho ísť si svojou ďalšou cestou a zároveň som si uvedomila, že svoj účel sme si už splnili, karma a kruh sa uzavreli. Naučila som sa rešpektovať túto potrebu syna, i keď to v terapii bolo pre mňa ako matku ťažké a bolestivé, ale zvládli sme to tým, že sme ultimátne a raz a navždy pretrhli ono legendárne materinské puto medzi mnou a mojim synom.

Následne sme doladili ešte poslednú maličkosť a to v tom smere, že sme našli a nastavili optimálny dátum, kedy syn zomrie šťastný, v spánku, bez bolesti. A tak sa aj stalo.

Syn zomrel v noci z dňa 7.10.2018 na deň 8.10.2018, čo som uznala zároveň ako ten správny dátum tohoto hodnotenia vzhľadom k okolnostiam, ktoré som cítila, že sú pre Projekt a toto hodnotenie vhodné. Ráno som našla jeho mŕtve studené telíčko s úsmevom, šťastným a spokojným výrazom na tvári avšak s odkazom v ruke, ktoré jeho detské rúčky a jeho detská, nevinná, čistá, indigová, kryštálová a anjelska avšak vysoko inteligentná a vyspelá myseľ, stihli pred jeho smrťou napísať. Na papieri stálo napísané:

"Mami, ďakujem ti za všetko, som rád že som ti mohol odovzdať, čo bolo treba a že si sa (konečne po mnohých neúspešných pokusoch v tvojich predošlých životoch) svoju lekciu v tomto tvojom súčasnom živote naučila, že si tieto veci pochopila a tým pádom moja cesta sa tu skončila a svoj účel som si tu už splnil, avšak potrebujem si ísť svojou cestou ďalej. Cítim sa šťastný, spokojný. Viem, že svoj účel som si splnil a zároveň viem a cítim, že po dopísaní týchto riadkov umriem. Neboj, umieranie nie je nič, čoho by sa bolo treba báť. Naopak - je to dobrodružstvo a je to vlastne sranda s vedomím, že teraz po terapii už vieš, že smrťou to nekončí, ale naopak je to nový začiatok a ja sa už teším na moju ďalšiu inkarnáciu, ktorá ale už nebude na tejto planéte. Necítim žiadne bolesti a cítim, že zomriem spokojne v spánku. Ďakujem ti za všetko a verím, že naše cesty sa znova niekde stretnú a pretnú, avšak už za iných okolností, za iných, vyšších vibrácií a energií. Teším sa a dovidenia. S pozdravom, syn, xxx".

Po prečítaní som ostala ako oparená. I keď som bola v terapii predpripravená, stále som nemohla zabrániť tomu, aby som len ďalší týždeň neplakala a neoplakávala jeho odchod. Ale bolo to tak v poriadku, všetko šlo z môjho tela von. Avšak po tomto týždni sa mi neskutočne uľavilo, a mala som vo všetkom jasno, spadol zo mňa obrovský balvan, tiaž, a cítila som sa plná radosti a energie, cítila som sa zosilnená a silnejšia než kedykoľvek predtým a zároveň som konečne kompletne pochopila prvotnú príčinu môjho znásilnenia, otehotnenia a pôrodu v mojom mladom veku - i toto som si samozrejme pred svojím životom naplánovala. Avšak, asi čo bolo pre mňa najhlavnejšie pochopenie, bolo to, že som pochopila príčinu sebevražedných sklonov a psychických problémov môjho syna - on v podstate nepotreboval nič iné, len sa ďalej rozvíjať, ísť si svojou ďalšou cestou, ísť do podoby jeho ďalej inkarnácie. Bola to jeho potreba, ktorá sa skrz toho, že som ho ja brzdila, stala u neho frustráciou a prejavovala sa v popísaných symptómoch a zároveň mi syn takýmto spôsobom dával najavo, aby som na sebe pracovala a aby som ho raz a navždy zo svojho života prepustila.

Ďalší deň, rýchlosťou blesku som sa zbavila všetkých vecí, ktoré by mi syna pripomínali, moje podvedomie a terapia uznali za optimálne a povolili mi nechať si jednu fotku v ráme, ktorá bola pamiatka na zosnulého syna ale aj na túto lekciu, kde táto fotka už vyrovnáva energie, balancuje a priťahuje mi do života pozitívne veci.

Následne sme terapeuticky spracovali aj túto záležitosť, kde tento artefakt sme nahradili jeho mentálnou variáciou, ostal ako sa vraví v mojom srdci v tom správnom šuflíčku navždy, a fyzický artefakt som dala na pohrebe do rakvy syna, kde je jeho telíčko pochované.

Na pohrebe (hneď potom, ako som dala artefakt synovej fotky do jeho rakvy) som zároveň a nečakane stretla pána, s ktorým sme si padli do oka, preletela iskra a legendárna biochémia a ja som okamžite cítila, že toto je môj doživotný partner, po ktorom som tak dlho túžila...

Je úžasné, že takýto projekt a terapia takéhoto formátu exixtujú. Terapeuti rozhodne vedia čo a ako treba spracovať a to až s enormnosnou rýchlosťou, presnosťou a efektívnosťou. Terapia trvala celkovo od jej začiatku (PO zdarma terapii informáciami a PO následnom zaplatení) až po úmrtie syna 6 týždňov, v priemere 6 hodín denne. Pred touto terapiou, všetky terapie mi samozrejme dali len a len pozitívne veci, posúvali ma neustále ďalej a dostali ma až k terapii tohoto Projektu. Avšak, ak by som mala porovnať kapacity a vedomosti predošlých terapií, i keď by som ich spojila dokopy, určite sa nevyrovnajú kapacite, potenciálu, vedomostiam, detailnosti, hĺbky a komplexnosti, do akej ide táto terapia. Avšak platí pravidlo - pre extrémne komplexný a hlboký problém je rozhodne potrebná extrémne komplexná a hlbinná a hlavne detailná terapia, kde Projekt Atlantis Industries rozhodne spĺňa všetky tieto parametre Ultimátnej terapie.

Rozhodne terapiu odporúčam pre všetky dievčatá, ženy, matky ale aj pre chlapov, ktorím verím, že môj príbeh pomohol k ich ďalšiemu krásnemu a šťastnému napredovaniu.

Ďakujem za krásnu terapiu...

Partnerský pár, Žena: 30 rokov a Muž: 30 rokov

Dátum publikácie hodnotenia: 15.10.2018.

Obrátili sme sa na Projekt a jeho terapiu za účelom, že sme potrebovali pomôcť s problémami v našom partnerskom vzťahu, intímnom živote, v našom podnikaní, únavou, nedostatkom času ale aj s našou túžbou po dieťati. Terapia pre nás znamenala nezabudnuteľné dobrodružstvo, ktoré nám kompletne podkopalo a obrátilo, ako sa hovorí na ruby, celý náš systém viery, naše staré a zastaralé uhly pohľadu, názory a zmýšľania a donútilo nás pozerať sa na svet a na naše situácie inými očami. Hodnotenie je písané spoločne za nás oboch.

Ako prvé sme museli vyriešiť náš postoj k terapii na diaľku. Nebolo nám už od začiatku stokrát po vôli, že sme museli absolvovať terapiu na diaľku a telefonicky, preferovali sme klasické osobné stretnutie, ale niečo (dnes už vieme, že to nebolo nič iné len naše podvedomie a naša intuícia) nás navigovalo k terapii na diaľku. Tu sme ale dostali zabrať v podobe šoku, ktorý sme vôbec nečakali. Bolo nám povedané, že je tu potenciál a zároveň požiadavka našich podvedomí, aby sme viedli terapiu už Telepaticky a to bez ďalšej nutnosti telefonických hovorov či termínov pre ne potrebných. Naša prvá reakcia bola automatická a resolútna - "Nie, rozhodne nie, to je už na nás priveľa". Náš odpor bol ale terapeutickým tlakom a terapeutickým NEvyjednávaním zmietnutý zo stola a to veľmi rýchlo v podobe mantinelu: "Buď pôjdeme s prúdom terapie, budeme sa, ako sa vraví modernizovať, a budeme rešpektovať požiadavky našich podvedomí alebo v tomto okamihu s terapiou okamžite končíme a akékoľvek financie nám nebudú vrátené, prepadnú nám a zároveň sa tak nemusíme terapii a Projektu už ani ukazovať na oči". Bola to férová a zároveň silná pointa. Následne sme si spracovali všetky myšlienky typu "Takto sa so mnou ešte nikto nikdy nerozprával","Nie som zvyknutý/zvyknutá na takéto jednanie","Sme zvyknutí, že je len po našom" a všetky ostatné myšlienky im podobné. Po tomto už nebol problém spracovať si celkový náš postoj k terapii na diaľku - nebolo to nič iné len naša zabednenosť, zastaralé názory a zastaralé uhly pohľadu, neochota byť otvorení a vidieť nové, efektívnejšie riešenia a pod., čo je viac než jasné a logické, že sa to negatívne odrazilo a prejavilo ako v našom súkromnom živote tak aj v našom podnikaní. Tu už nebol problém, aby sme boli napojení na telepatickú terapiu a tu sme si uvedomili, že je to naozaj rozhodne rýchlejšie a efektívnejšie a neboli sme odkázaní na žiadne termíny potrebné pre telefonické hovory.

Ďalšie na rade bolo vyriešiť naše podnikanie. Problém bol v tom, že sme v práci strávili tak povediac celé dni s pocitmi "Musíme si robiť všetko sami","Nikto to neurobí tak ako chceme my","Len my vieme urobiť veci o takej kvalite ako požadujeme","Najlepšie je keď si všetko spravíme sami","Delegovanie činností rozhodne neprichádza v úvahu" spolu s inými zastaralými vzorcami. Terapeutický tlak dosiahol, že sme boli donútení prečítať si k problematike relevantnú literatúru z Bibliografie Projektu, ktorá nám rozhodne otvorila oči. Následne sme zapracovali na tom, aby sme činnosti delegovali v tom smere že vysvetlíme a ukážeme požadovaný štandard a kvalitu, nastavili sme pre seba pracovné časy. Všetko sa podarilo a dnes už naša firma funguje ďaleko lepšie, funguje do vysokej miery v podstate už bez nás a funguje ešte lepšie, než by sme tam boli a pracovali my majitelia. V tejto fázi terapie prebehla zároveň aj optimalizácia celkového nášho podnikania, optimalizácia našich cien, maximalizácia našich ziskov.

Je úžasné, že jednoduchá zmena postoja a pohľadu nám dokázala priniesť do života spústu voľného času a energie, ktoré sme sa pred terapiou snažili tak "krvopotne" dosiahnuť. Avšak toto ani zďaleka nebol koniec terapie, ako sme si pôvodne mysleli, bol to len začiatok a v terapii sa pokračovalo ďalej.

Ďalšia prekážka pre naše podnikanie ale aj pre celkové naše napredovanie bola v podobe nášho "zverinca", korý sme doma mali - 5 mačiek a jedného psa. Terapia nám ukázala, že všetky tieto zvieratá predstavovali pre nás prekážku. Naše podvedomia určili veľmi jasné pravidlá hry - ak chceme úspešne napredovať a tým pádom pokračovať aj v terapii, všetky tieto zvieratá musia ísť z nášho života preč. Bol to pre nás šok a len týždeň nám trvalo, kým sme to v terapii spracovali. Začali sme pracovať na riešení.

Ako prvé sme boli donútení pozreť sa do predstavy, kde by sme dali všetky tieto zvieratá utratiť. Vyvolalo to v nás obrovský hnev, nespravodlivosť a samozrejme odpor voči samotnej terapii. Mali sme totiž pocity, že terapia nás núti zabiť/zavraždiť tieto nevinné tvory. Avšak, skrz techniku, čo terapeuti nazývajú terapia argumentáciou/terapia argumentami sa to veľmi nepekne odrazilo naspäť len a len voči nám. Za prvé jednalo sa o terapeutickú techniku, kde výsledok tejto spracovanej predstavy sa vôbec ani nemusel naplniť - išlo o to len spracovať pocity z tohoto kvantového poľa.

Za druhé, bolo nám nastavené veľmi nekompromisné zrkadlo, že to sme boli my, kto nechal vykastrovať všetky tieto zvieratá a obral ich tak o práva žiť plnohodnotný život; že sme to boli my, kto ich obral o právo mať potomkov atď. Ďalší týždeň nastal plač a škrípanie zubov, spracovávanie a uvedomovanie si, že ako materailisticky, sebecky, arogantne, povýšene sme sa my chovali k týmto zvieratám. Uvedomili sme si dogmu spoločnosti, že tieto zvieratá sme mali len na okrasu, len aby sme sa mohli nimi pochváliť a že takto to robia so zvieratami aj mnohí ostatní.

Ako výsledok tejto fázy terapie sme si uvedomili ďalšie dôležité aspekty: 1. Že už nemáme vôbec potrebu mať zvieratá ani sa o ne starať; 2. Že viac sme zameriavali pozornosť a energiu na tieto zvieratá než na samých seba; 3. Že tieto zvieratá všetky pokope u nás a v takejto koncentrácii predstavovali v našom živote už obrovské klbko negatívnej energie ako celok a tým pádom aj jednu veľkú prekážku pre naše napredovanie; 4. Že potreba zvierat bola, že u nás si už účel splnili a potrebovali si ísť svojou cestou ďalej.

Následne sme spracovali problematiku, kde tieto zvieratá rozdelíme a každé dáme samostatnému inému majiteľovi, aby sa nakopená a koncentrovaná negatívna energia rozpustila, optimalizovala a usmernila. A tak sa aj stalo, každé jedno zviera sme odovzdali novým majiteľom, uistili sme sa, že boli v dobrých rukách. Zhruba ďalšie dva dni nám trvalo sa ešte s touto "stratou" vysporiadať, ale stálo to za to, prišli pocity obrovskej úľavy, a pocity spadnutia veľkej tiaže a veľkého balvana z našich sŕdc.

Nikdy by sme si nepomysleli, že terapia ide do takej hĺbky a detailov, ktoré odhalili takúto nepredstaviteľnú formu príčin našich problémov, ale sme radi, že sme na takúto detailnú terapiu natrafili. Následne už veci nabrali spád a v terapii sme pracovali na odstránení ďalších prekážok a problémov.

Ako ďalšie na rad prišiel náš partnerský vzťah. Ako prvé, pre jeho harmonické fungovanie bolo potrebné, aby sme si medzi sebou nastavili partnerskú dohodu, kde vzťah funguje harmonicky na základe oboma stranami dohodnutými a odsúhlasenými pravidlami. V terapii sme si spracovali všetko, čo nám bránilo si túto partnerskú dohodu nastaviť. Následne sme boli pod ďalšou formou terapeutického tlaku, kde našou úlohou bolo si spolu sadnúť, vykomunikovať si všetko, čo nám vadí a dospieť k písomnej partnerskej dohode. Nebolo možné v terapii pokračovať, kým nebol vyriešený aj tento medzikrok. Trvalo nám to zhruba týždeň, kým sme si všetko potrebné vykomunikovali a kým sme si partnerskú dohodu obaja partneri spísali. V terapii sme to doladili ešte takou záležitosťou, kde fyzicky spísaný dokument sme kompletne nahradili jeho mentálnou variáciou, dali sme ho do našej DNA pamäte a pamäte mozgu a proces sme tzv. zautomatizovali, kde už ďalej nás automaticky navigujú naše podvedomia podľa pravidiel partnerskej dohody. Opäť raz sa dostavili ďalšie pocity úľavy, pocítili sme vo vzťahu, ako sa vraví, úplne novú iskru, úplne novú biochémiu, obaja sme cítili, že k sebe máme omnoho viac bližšie než kedykoľvek predtým. Ale vzhľadom k detailnosti terapie bolo treba doladiť a donastaviť ešte posledné záležitosti.

Ako prvé sme sa obaja museli naučiť o mojej ženskej cyklickosti, o jej štyroch fázach a to opäť raz prečítaním si ďalšej relevantnej literatúry z Bibliografie Projektu. Náš vzťah bol následne nastavený aby ultimátne fungoval na cyklickej vlne a aby moja ženská cyklickosť fungovala zároveň aj na rytme planéty - každé posledné 4 dni každého mesiaca je moja menštruačná fáza.

Ďalší zásadný problém v našom partnerskom vzťahu predstavovala zároveň moja hormonálna antikoncepcia, ktorá bola podnietená strachom z otehotnenia, strachom zo zodpovednosti, strachom z pohlavných chorôb, strachom či bude dostatok financií, strachom, či budem dobrá matka/či budeme dobrí rodičia a mnohé ďalšie obavy, ktoré sú zodpovedné za antikoncepciu a ktoré si určite každý čitateľ/čitateľka týchto riadkov vedia predstaviť.

Následná terapia, ktorej účelom bola optimalizácia mojej cyklickosti a ultimátne a trvalé vysadenie mojej hormonálnej antikoncepcie, trvala rádove na dobrých niekoľko mesiacov a bola sprevádzaná alteráciou mojich menštruačných fáz, špinením, dokonca sa mi ojedinele stalo, že v priebehu jedného mesiaca som mala aj 3 menštruačné fázy. Toto všetko bolo sprevádzané veľkými citovými a emočnými výlevmi, hádkami, ale podarilo sa to. Naučili sme sa tpezlivosti, naučili sme sa jeden druhého poznať. Tu sme si obaja uvedomili, že i muži majú svoju cyklickosť a zároveň sme si týmto uvedomili, že sa týmto zharmonizovali aj obe naše cyklickosti (moja ženská a cyklickosť môjho partnera) vzájomne, čo bolo pre nás rozhodne dôležité uvedomenie a zistenie. Ostávalo vyriešiť ešte poslednú záležitosť nášho vzťahu - náš intímny život ako celok.

I keď sa náš intímny život do vysokej miery už zlepšil v predchádzajúcich fázach terapie, kde kľúčovú úlohu hrali vedomosti spojené s cyklickosťou a fázami spolu s ich jednotlivými a individuálnymi sexuálnymi potrebami, stále sme potrebovali vyriešiť poslednú záležitosť, ultimátnu záležitosť nášho sexuálneho života a tou bol každodenný intímny život oboch partnerov. Najväčší a najčastejší problém v tejto predstave boli pocity monotónnosti, stereotypu, nudy, rovnakých polôh a pod. Spracovanie tejto problematiky nám trvalo zhruba ďalší 1 týždeň, čomu dopomohlo ďalšie štúdium relevantnej literatúry, opäť raz z Bibliografie Projektu - tentokrát sa jednalo o problematiku sexuológie samotnej, problematiky vedomého, pomalého milovania a pod.

Avšak podarilo sa a stálo to za to. Ako finálne štádium nastavenia nášho spoločného každodenného intímneho života bolo nastavenie resp. kompletné nahradenie hormonálnej antikoncepcie mentálnou antikoncepciou a to u oboch partnerov. V skratke - eliminovali sme akékoľvek myšlienky, výroky, postuláty a emócie, ktoré by boli zodpovedné za nechcené počatie dieťaťa. Môžeme si takto užívať každodenný intímny život v každej mojej fáze a to bez strachu z otehotnenia - naše mysle, podvedomia a telá sú nastavené tak, že k počatiu nedôjde nikdy dovtedy, kým mi sami neuznáme za vhodné a kým mi sami nebudeme chcieť, čo jednoznačne pridáva neskutočnú slasť, rozkoš a krásne silné zážitky a pôžitky v našom intímnom živote, možnosť vybúriť a vyblázniť sa, užiť si, kde o takýchto pozitívnych pocitoch a radostiach v našom sexuálnom živote sa nám predtým ani len nesnívalo; sú to omnoho silnejšie pocity a zážitky než kedykoľvek predtým plus je to pre naše telá a pre náš intímny život absolútne spontánne a prirodzené.

Dnes už spolu sexuálne žijeme a milujeme sa každý deň, ako sa hovorí, ako králici :). Spoznávame sa, učíme sa a skúšame nové veci, experimentujeme. Je to všetko iné len nie nuda a stereotyp. Je to kombinácia pudového sexu spolu s milovaním a každý deň je náš intímny život o niečom inom vzhľadom k naším, dnes už oboma stranami vykomunikovaným ale aj naplneným potrebám. Inými slovami, každý deň iná potreba, iné chute a pod.

Za nás oboch, za takúto drsnú, unikátnu avšak rozhodne efektívnu a top modernú terapiu rozhodne ďakujeme a určite terapiu odporúčame aj všetkým ostatným či už jednotlivcom alebo partnerským párom a zároveň aj všetkým tým, ktorí máte domáce zvieratá. Naša terapia trvala od jej začiatku až po náš každodenný intímny život zhruba 1 rok, v priemere 2 hodiny denne na jedného partnera.

Taktiež, je super mať na vedomí, že v prípade ďalšej terapie, na ktorú sa určite obrátime, už nemusíme prechádzať cez ťažké začiatky či na znovunapojenie, dnes nám už stačí za terapiu len zaplatiť a Telepatickí terapeuti tohoto Projektu sú po zaplatení dostupní okamžite a to kedykoľvek potrebujeme. Je naozaj efektívne, že sa nám zo života kompletne eliminovali potreby na termíny pre terapiu. Získali sme ako sa vraví, všetok čas sveta, kde zároveň takáto forma super-modernizácie sa samozrejme odrazila aj na našom podnikaní, ktoré sa taktiež súbežne s terapiou zmodernizovalo - dnes už máme niekoľko pobočiek, naše podnikanie si žije už svojím vlastným životom, neustále expanduje a hoci by nás pasívny príjem z podnikania v pohode uživil, stále v podnikaní pracujeme, ale robíme v ňom už len to, čo nás baví a čo nás napĺňa a to už bez toho, aby to šlo na úkor nášho času či nášho súkromného života...

Žena, 45 rokov

Dátum publikácie hodnotenia: 28.10.2018.

Ako bývalá súdna posudková lekárka som sa dostala do životných situácií, kde som už nemala na výber a kde som bola už donútená vyhľadať inú formu pomoci od tej konvenčnej/mainstream. Na terapiu som sa obrátila pre pomoc s problémami v mojom partnerskom vzťahu ale predovšetkým pre riešenie môjho psychického stavu, na ktorý som bola liečená medikamentne a to za pomoci silných antipsychotík, silných antidepresív a silných antiepileptík, ktoré som brala každý deň - ráno, na obed a večer a to po dobu posledných 8 rokov pred touto terapiou.

Ako prvé sme spracovali moje fyzické symptómy - problémy so spánkom, spánkovú atóniu (zablokovanie svalov a nemožnosť sa hýbať napr. počas REM spánku), čo som si pôvodne myslela, že je niečo zlé spolu so symptómami bolesti, mnohé negatívne potlačené a nespracované emócie. Taktiež sme tu spracovali žáležitosť v podobe strachu a obáv, čo bude s mojou dcérou (ktorá mala v tomto čase stále pod 18 rokov), keď ja zomriem a keď ja odídem, kto sa o ňu postará atď. Toto trvalo zhruba po dobu jedného týždňa od začiatku terapie, zhruba 2 hodiny denne v priemere.

Následne sme v ďalšom týždni spracovali veľkú časť mojej minulosti a to ako z môjho súčasného života tak aj z mojich životov mimo tohoto života. V zosumarizovaní, najčastejší symptóm bol v podobe fantómových pocitov na zvracanie - bolo mi zle a na zvracanie zo samej seba; z toho, aké hrôzy som v minulosti porobila, čo všetko som napáchala - bolo toho veru požehnane až som neverila vlastným očiam, že niečo takéto je vôbec možné a že príčiny problémov môžu byť aj v takejto forme. Boli to veľmi ťažké a bolestivé uvedomenia, ale rozhodne potrebné vzhľadom k tomu, že po každom sedení sa mi veľmi uľavilo.

Prišla na rad príprava pre vysádzanie mojich liekov. Zhruba jeden ďalší týždeň sme spracovávali predstavu, kde mám všetky moje lieky už vysadené a kde fungujem už bez liekov. Tu som si uvedomila mnohé záležitosti a to vrátane toho, že už dlho som cítila, že moje telo lieky nechce, nepotrebuje a že sa im bráni, len som nevedela, ako s týmito pocitmi naložiť spolu s pocitmi a emóciami, paniky, hrôzy, strachu, strachu zo smrti sprevádzané aj myšlienkami typu "Čo poviem mojej psychiatričke, keď začnem vysádzať lieky","Ľudský mozog sa nevie opraviť ani regenerovať" a ďalšie myšlienky týmto podobné. Tu som si zároveň uvedomila, aké obmedzenia a aké prekážky a negatívne myšlienky mi spôsobil môj lekársky výcvik. Bolo ťažké sa z klasického zaužívaného medicínskeho výcviku a jeho pohľadov vymaniť a byť otvorená novým veciam. Ale terapeutický tlak zaistil, že som nemala inú možnosť len spolupracovať, ak som nechcela prísť o zaplatené financie. Zvládli sme aj túto etapu mojej terapie.

Následne prišlo na rad samotné vysádzanie liekov. Všetky lieky sme zhruba po troch týždňoch od začiatku terapie vysadili behom troch dní. Bola to veľká úľava, kde som kompletne pochopila moje pocity, že telo lieky nepotrebuje a nechce a že je ochotné a schopné fungovať bez liekov a zároveň pre mňa ako lekárku tieto nové, efektívnejšie a rýchlejšie terapeutické postupy boli rozhodne zaujímavé.

Nasledovali ďalšie zhruba 2 mesiace terapie o intenzite v priemere 1 hodina denne, kde sme spracovávali veľké množstvá symptómov a ďalšie časti mojej minulosti, začali sme pracovať na vysádzaní mojich okuliarí, kde sa nejednalo o nič iné len o to, kde som nechcela vidieť mnohé príčiny, kde som nechcela vidieť a počuť pravdu. Ako zavŕšenie prišlo uvedomie ohľadom môjho partnerského vzťahu. Bohužial, ja som chcela ísť duchovnou cestou a pracovať na sebe, kdežto môj manžel išiel materiálnou cestou, mal problém rešpektovať moje rozhodnutia a moje dočasné symptómy, ktoré sprevádzali terapiu a vysadenie liekov, bolo mu to na obtiaž, chcel mať svoj kľud a pokoj bez toho, aby ma musel nejakým spôsobom podporovať a čo bolo najhoršie, nechcel rešpektovať moje vysadenie liekov a za každú cenu ma chcel dotlačiť a vidieť len v riešení, kde znova beriem lieky.

K tomu na mňa samozrejme tlačilo aj moje podvedomie spolu s terapiou. Tu sme dospeli už do štádia, kde som bola informovaná, že je tu potenciál a podľa môjho podvedomia optimálne a jediné riešenie a to prejsť už z doteraz telefonickej formy terapie na telepatickú formu terapie, aby som mohla pracovať ešte intenzívnejšie a rýchlejšie a hlavne nebyť závislá na termínoch potrebných pre telefónne hovory. V terapii sa nám podarilo napojiť ma na telepatickú terapiu skrz mnohé testovania a dolaďovania až kým ja a terapeuti sme sa nezhodli, že som plne sebavedomá, pripravená a schopná viesť terapiu už telepaticky a bez nutnosti ďalšej pomoci "reálne žijúcej osoby". V tomto štádiu som k tomu už mala všetky potrebné predpoklady a všetky zdroje a nič mi už nebránilo pokračovať v Telepatickej terapii.

Tlak na mňa bol veľmi veľký zo všetkých strán - od môjho manžela a jeho tlak, kde ma chcel vidieť naspäť na liekoch, tlak od mojej psychiatričky s jej myšlienkami "Vysadenie liekov nie je možné a myšlienkam im podobnými", tlak môjho podvedomia ísť duchovnou cestou a fungovať už konečne a ultimátne bez liekov spolu s tlakom terapie, ktorá podporila postoj a tlak môjho podvedomia. Cítila som to na každej bunke môjho tela ale hlavne už aj na mojom srdci. Inými slovami bol to enormnosný súboj - Psychiatria vs. Terapia.

Tu som ešte urobila resp. moje bloky urobili posledný zúfalý "obranný" pokus o znovuabsolvovanie telefonickej terapie, ale bol mi nastavený veľmi prísny mantinel a limit, kde mi bolo povedané, že mám všetko čo potrebujem na to, aby som viedla terapiu už Telepaticky s Telepatickými Odbornými poradcami Projektu a to už bez akejkoľvek ďalšej nutnosti telefonickej terapie. Skrz aj tento tlak som si uvedomila nielenže moju arogantnosť ale uvedomila som si aj to, že moja potreba tohoto konkrétneho telefonického hovoru nebola vôbec terapia, ale bola to potreba, aby ma terapeut ľutoval. Tu som si uvedomila, že na sebe vlastne nechcem pracovať, že mi to svojím spôsobom bolo na obtiaž, že sa potrebujem ľutovať, sebaľutovať a že vyhľadávam, aby ma ľutovali iní, ale narazila som - Projekt a jeho terapeuti niečo takéto taktiež absolútne netolerujú.

Toto bola už na mňa posledná kvapka. Tlak bol tak obrovský, že moje telo zažilo kolaps a dostala som sa na hranicu boja o svoj vlastný život - na hranicu medzi životom a smrťou. Zažila som Klinickú smrť, kde som bola následne úspešne lekársky resuscitovaná a znovu navrátená k životu. Rozhodne ale nemôžem za túto záležitosť obviniť Projekt a jeho terapiu či terapeutov vzhľadom k tomu, že som bola na tieto fakty upozornená v obchodných podmienkach a reklamačnom poriadku tejto služby - vedela som, do čoho idem, kde takúto formu úprimnosti si veľmi vážim a čo dáva Projektu a jeho Telepatickej terapii vysokú profesionalitu, ďaleko vyššiu, než som sa za svoj celý život stretla v celej mojej lekárskej praxi v spolupráci s predpisovaním liekov a pod. Plus, bola som na riziká srdcového infarktu upozornená aj v samotnej terapii, ale tieto varovania som ignorovala a tak som aj dopadla.

Ultimátne som si ale uvedomila, že za svoju minulosť a za svoje problémy si môžem a som zodpovedná len a len ja sama. Toto som si ultimátne uvedomila za pomoci mnohých Extrafyzických bytostí práve počas Klinickej smrti a mojej mimotelovej skúsenosti, kde som videla svoje telo, ako je resuscitované lekármi, kde počas tejto činnosti lekárov sa diala pararelná záležitosť mimo tela. Tieto bytosti, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou Kryštálového tímu tohoto Projektu, mi poriadne naložili a motivovali ma znova sa navrátiť do môjho tela a pokračovať v mojom živote, ale už s novými uvedomeniami, s novými, inými riešeniami, ktoré zaručili, že moje problémy sa už nebudú opakovať zároveň spolu s najhlavnejším motivačným faktorom, kde mi bolo povedané, že môj čas odísť z tohoto sveta ešte ani zďaleka nenastal, a že moja skutočná/biologická smrť nie je vôbec povolená ani tolerovaná vzhľadom k tomu, že by sa to u mňa charakterizovalo ako utekanie od problémov, čo Projekt a jeho terapeuti taktiež neakceptujú.

Po terapii a zážitku Klinickej smrti som sa potrebovala už vysporiadať sama so sebou. Nasledovalo niekoľko mesiacov ustáľovania energií, uvedomovania si záležitostí a veľmi tvrdého prehodnocovania mojich priorít a hlavne prehodnocovania môjho postoja k môjmu partnerskému vzťahu, kde budú musieť nastať veľmi prísne zmeny, a ak má vzťah fungovať bude musieť fungovať alebo už na základe pravidiel, podmienok, rešpektu a partnerskej dohody alebo budeme musieť ísť od seba.

Po tom, ako sa tieto energie ustálili som si uvedomila, že Projekt a jeho terapeuti si odomňa zaslúžia pozitívne ale hlavne objektívne a konštruktívne hodnotenie, aby sa aj v tomto smere Ultimátne a raz a navždy uzavreli energie spolu s aspektom, kde napísaním tohoto hodnotenia som sa naučila definitívne si vážiť všetko, čo mi terapia dala.

Ako lekárka som sa stretla s mnohými záležitosťami v mojom lekárskom výcviku ako napr. spánková/svalová atónia, Klinická smrť. Avšak, mnohé z nich boli v mojich štúdijných materiáloch podané v podobe hypotéz či teórii. Moje vlastné empirické skúsenosti a dôkazy v tejto terapii mi ukázali, že to neboli len hypotézy a teórie, ale že to boli skutočné fakty nehovoriac o odbornom pozadí, kvalifikáciách a Bibliografie samotného Projektu a jeho terapeutov. Charakterizovala by som to skôr, že moja terapia a spolupráca s Projektom boli vysoko akademické diskusie, diskusie s niekým, kto je naozaj na vysokej profesnej a to nielen na terapeutickej ale aj na medicínskej úrovni.

I keď sa tento Projekt a jeho terapia nezastavia pred nikým a ničím; neberú ohľad na nič a na nikoho; nerobia žiadne výnimky, kompromisy či ústupky, neaplikujú žiadne vyjednávania; idú, ako sa hovorí, cez mŕtvoly, i napriek tomuto je to rozhodne to, čo tento svet a moderná medicína potrebujú. Moderná medicína, ak chce prežiť, bude musieť začať spolupracovať a ísť ruka v ruke s energetickou medicínou, ktorej Projekt a terapia sú dokonalým príkladom.

Za mňa je to rozhodne jedno veľké ďakujem, terapiu rozhodne odporúčam. Avšak, pred samotnou terapiou, prečítajte si prosím všetky Projektom prikázané štúdijné materiály, rozhodne vám to bude stáť za to a v terapii vás tým pádom nič nezastihne neprekvapených, nič vás neprekvapí a budete s plným vedomím vedieť, do čoho idete...

Manželský pár, Muž: 54 rokov a Žena: 54 rokov

Dátum publikácie hodnotenia: 19.12.2018.

Cítili, sme že tento Projekt a jeho terapeuti si od nás zaslúžia pozitívne hodnotenie, kde toto hodnotenie je písané za nás oboch ako manželov. V terapii sme pracovali ako s mužskými terapeutmi tak zároveň aj zo ženskými terapeutkami.

Na terapiu sme sa obrátili s našími problémami - ja (manžel) som mal problémy s krvným tlakom a problémy s nadmernou resp. neoptimálnou produkciou kyseliny močovej a manželka mala problémy so psychikou, so spánkou, bola dlhodobo (4 roky) na PN-ke a brala antipsychotiká, antidepresíva spolu s liekmi potrebnými pre spánok, zaspávanie a pod. a ktoré brala ráno, na obed, večer a veľakrát ešte aj v noci.

Ako prvé sme začali pracovať na mne, na manželovi za účelom, kde sme potrebovali zosilniť moje mužské energie, v ktorých moja manželka potrebovala cítiť istotu, silu, dôveru a oporu, kde tieto aspekty resp. takéto formy Placebo efektov boli pre manželku a jej terapiu potrebné a tak sa aj následne stalo. V podstate behom dvoch dní sme kompletne vysadili moje lieky, ktoré sme nahradili ich mentálnymi variáciami a to pre telo dodávaných v optimálnej intenzite, frekvencii, automatizovane a len dočasne, kým ich telo už nebude po terapii potrebovať vôbec a zároveň len po dobu výlučne a exkluzívne LEN, kým bola moja terapia zaplatená, čo je si myslím férová záležitosť. Tu sme zároveň odbrzdili aj prekážky v mojich/našich finančných tokoch, ktoré boli v podobe reálnych liekov, za ktoré som platil v lekárni a zároveň to bolo nastavenie štandardu v našom vzťahu a nastavenie patričnej motivácie predovšetkým na energetickej a podvedomej úrovni aj pre manželku, ktoré bezpečne fungujú cez naše manželské puto, a kde po terapii dnes fungujeme obaja už kompletne bez liekov.

Následne prišla na rad manželka. Lieky sa u nej taktiež kompletne vysadili behom 16 tych 1 hodinových sedení a nahradili sa dočasnými mentálnymi liekmi. U manželky tu bolo na spracovávanie viac záležitostí súvisiace s jej psychikou, s jej spánkom, strach čo povie jej psychiatrovi v súvislosti s vysadením liekov, strach navrátiť sa do roboty a pod. Podarilo sa, dokonca výsledok tejto fázy terapie spočíval v tom, že od jej lekára sa manželke dostal maximálny rešpekt a maximálna podpora s optimálnou dávkou racionality, kde lekár jej povedal "I keď ste lieky vo Vašej terapii vysadili, máte na to plné právo, ja ako Váš psychiater túto voľbu samozrejme rešpektujem a som zároveň rád že s Vaším zdravím, psychikou a spánkom napredujete k lepšiemu, avšak i napriek tomu, ukážte sa tu u mňa prosím raz za mesiac po dobu najbližšieho jedného roka za účelom, aby sme monitorovali riziko a Váš zdravotný stav a aby sme v prípade potreby vedeli zakročiť". Tu nám bolo ukázané, že naše pohľady na lekárov boli špatné, bola tam voči nim nedôvera, pocity, že im šlo len o peniaze skrz predpisovanie liekov a pod. Avšak, uvedomili sme si, že správnym, optimálnym a pozitívnym nastavením našej mysle sme si pritiahli len a len pozitívny postoj a podporu lekárov vo všetkých smeroch, čo bolo pre nás zo začiatku až neuveriteľné, považovali sme to za zázrak. Ale v terapii nám bol zázrak vysvetlený odborne, rovnako nám bol vysvetlený zákon príťažlivosti (po angl. Law of attraction). Manželka sa zároveň v tomto období už vrátila aj do jej práce, kde je šťastná a hľadí sa na jej prácu už inak než predtým, práca jej už nespôsobuje problémy, naopak - chodí tam s radosťou.

Ako medzikrok dôležitý za spomenutie v tomto hodnotení je ten, že tu sme boli už v štádiu zhruba 1 rok po terapii, kde všetky manželkine lekárske návštevy u psychiatra prebehli v poriadku, nenastal žiadny problém ani okolnosti, ktoré by vyžadovali znovunavrátenie sa k liekom. Psychiater bol spokojný a záležitosť uzavrel, že kedykoľvek ho bude manželka potrebovať, je k dispozícii. Toto samozrejme pridalo ďalšiu radosť a motiváciu pre ďalšie pokračovanie v terapii.

Ďalšie v poradí bolo napojenie nás oboch na Telepatickú terapiu. Z počiatku to bolo pre nás rozhodne niečo nepredstaviteľné, niečo čo bolo definitívne hodne popredu spolu s pocitmi "To rozhodne nie je pre nás","Na takýto vysoký level my už nemáme ani nikdy nebudeme mať","Duchovné technológie a terapia Projektu sú až príliš popredu" a mnohé ďalšie myšlienky týmto podobné. Ale terapeutický tlak krásne zaistil, že napojenie na Telepatickú terapiu spolu s testovaním a doladením prebehli absolútne hladko a bez akýchkoľvek problémov. Výsledok - nie sme už vôbec odkázaní na termíny pre telefonické hovory, môžeme si spracovávať záležitosti aj v noci, v krátkej prestávke v práci a pod. - samozrejme po zaplatení terapie, v skratke kedykoľvek, čo by nám viazanosť a závislosť na termínoch potrebné pre telefonické terapie rozhodne neumožnila. Toto bol pre nás dostatočný dôkaz, aby sme svoje staré, zastaralé a zabednené pohľady, vzorce a zmýšľania zo svojho života už ultimátne a natrvalo eliminovali, čo sa aj stalo. I keď sme si mysleli, že najhoršie už máme za sebou, terapia pre nás pripravila ďalší veľký a rozhodne nečakaný šok - veľmi silná terapia šokovými informáciami, čo sme vôbec ani len nečakali.

Ukázalo sa, že manželka mala preferencie, kde v terapii chcela pracovať LEN so ženskými terapeutkami, Isis a Ybunou. Manželka si totiž myslela, že ako ženské terapeutky ju viac ako ženu pochopia v tom smere, že budú jej kamarátky, že jej budú robiť ústupky, že jej budú tolerovať jej ženské vrtochy, výhovorky. Avšak opak bol pravdou a prišla veľmi krutá a tvrdá realita, ktorá moju manželku doslova prevalcovala. Ako prvé bola manželka odkázaná predovšetkým na časť obchodných podmienok tejto služby terapie, ktorú manželka akosi pozabudla pri čítaní podmienok zobrať do úvahy, a kde táto časť podmienok jasne hovorí "...VŠETCI Odborní poradcovia, aj mužské aj ženské energie, prechovávajú ku Klientovi výlučne a exkluzívne LEN profesionálny vzťah a výlučne a exkluzívne LEN NEkamarátsky vzťah". Akékoľvek ilúzie a sebaklamy boli od manželky týmto okamihom okamžite eliminované. Tu sa ukázalo, že manželka mala všeobecne voči mužským energiám averziu, mužské energie diskriminovala. Terapeuti toto veľmi rýchlo a jednoducho vyriešili ďalším tlakom v podobe nového uhlu pohľadu "Buď bude manželka akceptovať a rešpektovať ako aj mužských terapeutov tak aj ženské terapeutky  Projektu ekvivalentne a bude terapeuticky spolupracovať s oboma pohlaviami alebo sa manželka môže pratať Projektu z cesty a financie (ktoré neboli rozhodne malá čiastka) nebudú absolútne vrátené". Toto bol tlak, ktorý manželka rozhodne potrebovala. Ďalší týždeň bol u nej hnev, nenávisť, emočné tornádo, ale všetko sa vyčistilo a manželka sa konečne uvedomila a samozrejme spolupracovala ďalej. Terapia pokračovala.

Následne sa ukázalo, že ženské terapeutky projektu vedia byť tak prísne, drsné, agresívne a vedia poriadne naložiť rovnako a ešte hádam aj horšie než mužské energie. Prišlo ďalšie pranierovanie a valcovanie mojej manželky. Začala sa terapeuticky riešiť jej ženskosť a návrat k jej ženskému jadru. Tu bolo ukázané že terapeutky si rozhodne nedávajú servítky pred ústa a že úprimnosťou vôbec nešetria. V skratke manželke terapeutky tohoto Projektu povedali a naložili veľmi zreteľne a veľmi jasne:

"Fuj, vzhľad manželky je hnusný, odporný, to so ženskosťou nemá nič spoločné. Krátke vlasy (cca 2 cm) na ježka - to sú nič iné len mužské energie, pocity všetko robiť si sama, nepotreba mužských energií, odpor a averzia k mužským energiám, krátkymi vlasmi si mužské energie len odpudzuje a niet divu, že sú problémy aj v manželskom vzťahu, so zdravím a jej psychikou; Manželka je hnusná, škaredá, odporná. Taktiež nosenie rúrových/mrkvových - na spodku hnusne maximálne obtiahnutých nohavíc, je hnusné, odborné a reprezentuje to len dogmu spoločnosti, že človek je nič iné len ovca spoločnosti, nemá vlastné myslenie; myslí len tak, ako iní chcu, aby myslel; kompletne to blokuje otvorenosť človeka a reprezentuje to nič iné len uzavretosť, zabednenosť, zaslepenosť, arogantnosť, stiahnutosť a obtiahnutosť mysle, nemožnosť vlastného myslenia".

Terapeutky následne nastavili ďalšie podmienky ďalšej spolupráce mojej manželky s Projektom a jeho terapiou:

"Pre Vás milá pani je prosím nutné a povinné následne si terapeuticky spracovať, aby ste sa navrátila k svojmu ženskému jadru, aby ste dosiahla optimálnu dĺžku Vašich vlasov, aby ste si terapeuticky spracovala Váš hnusný a škaredý vzhľad a zároveň, aby ste si terapeuticky spracovala to, že si zo života odstránite ten Váš hnusný šatník a hnusné oblečenie. Inými slovami - Chcete ďalej spolupracovať s Projektom, jeho Odbornými poradcami a s terapiou Projektu? Tak budete navrátená ultimátne k Vášmu pôvodnému ženskému jadru, budete mať vzhľad a oblečenie ako sa na ženu takejto úrovne patrí, budete mať optimálnu dĺžku vlasov". Bolo to nastavenie zámeru na energetickej úrovni, ktorý sa na fyzickej rovine bude manifestovať skôr či neskôr. Tlak na manželku spočíval v tom, aby súhlasila s následným spracovaním a nastavením tohoto zámeru na energetickej úrovni. To ale manželke bolo už vysoko proti srsti vzhľadom k tomu, že jej bolo vysoko nepríjemné sa k jej pôvodnému ženskému jadru navrátiť a nechcela sa k jej ženskému jadru vrátiť, vyvolalo to v nej pocit, že by musela vyjsť zo svojej zastaralej a neefektívnej komfortnej zóny.

Po tomto naložení sme už ani ja ani manželka nemali absolútnu chuť v terapii pokračovať, bolo to na nás priveľa. Prišlo nám to vysoko diskriminujúce, osočojúce a urážlivé. Vyvolalo to v nás myšlienky "Kritériá, podľa ktorých Projekt a terapia posudzujú ľudí nie sú správne" a samozrejme to v nás vyvolalo aj mnohé ďalšie pocity a myšlienky týmto podobné. Avšak, boli sme tak arogantní a zároveň neochotní vidieť tento náš problém a jeho takto špecificky definovanú príčinu, že sme terapeutov kompletne ignorovali, neunúvali sme sa napísať ani na oficiálny mail Projektu, neunúvali sme sa ani telepaticky komunikovať. Nič. A tak sme dostali aj v tomto smere veľmi prísnu a tvrdú lekciu. "Ignorujeme Projekt, terapiu a terapeutov a nevážime si ničoho čo pre nás Projekt a terapia urobili a ako nám pomohli? V poriadku, Projekt ignoráciu voči nemu a VŠETKÝM jeho členom a voči terapii Projektu a neváženie si terapie absolútne NEtoleruje a NEakceptuje, Projekt, jeho terapia a jeho Odborní poradcovia tu nie sú od toho, aby boli ignorovaní a aby sme si ich prácu nevážili, také chovanie si nezaslúžia. Týmto okamihom nám bola daná telepaticky a skrz našu intuíciu posledná správa, že Telepatická podpora a terapia Odporných poradcov Projektu sa kompletne vypína, žiadne financie nebudú vrátené, v prípade záujmu pokračovania o terapiu sa akákoľvek Telepatická komunikácia s Odbornými poradcami a Telepatická terapia obnovia výlučne a exkluzívne LEN po zaplatení financií odznova a následne tak sa aj stalo - Telepatická komunikácia a Telepatická terapia sa okamžite vypli na spôsob ako keď vypínačom zhasnete svetlo".

V ignorácii sme pokračovali s manželkou najbližšieho polroka. Až sme následne dospeli k uvedomeniu, že Projektu sme sa nezbavili a musíme sa k nemu vrátiť, aby sme si uzavreli Karmu, energie a aby sme sa mohli v živote posunúť ďalej. Platí pravidlo, že veci sa nám cyklicky opakujú a/alebo vždy sa vraciame na tie isté miesta, až kým sa to kompletne raz a navždy nevyrieši, kým sa nezmenia postoje, kým sa nezmenia spôsoby riešení a kým lekcia nie je kompletne pochopená. Financie sme zaplatili odznova a Telepatická terapia resp. Telepatická komunikácia nám boli okamžite v tom momente obnovené. Bolo nám dané na výber hneď a okamžite sa rozhodnúť resp. súhlasiť: "Ak chceme úspešne pokračovať v terapii, musíme všetky predtým komunikované záležitosti brať výlučne a exkluzívne LEN ako terapeutický tlak za účelom odstránenia našich problémov, s ktorými sme sa pôvodne na Projekt a jeho terapiu obrátili a zároveň výlučne a exkluzívne nič iné LEN ako formu príčin, ktoré nám komunikujú naše podvedomia a že sme povinní tieto informácie z našich podvedomí výlučne a exkluzívne nič iné LEN akceptovať a rešpektovať". Súhlasili sme a v terapii sa následne pokračovalo.

Najbližšie 2 roky, v priemere 2 hodiny denne na každého z nás, samozrejme s miernymi pauzami sa v terapii pracovalo na našom partnerskom vzťahu, na našom intímnom živote spolu a súbežne s prácou na navrátení sa k ženskosti mojej manželky spolu s naordinovanými domácimi úlohami štúdia materiálov z Bibliografie projektu v oblasti ženskej cyklickosti a jej optimalizácie. Ultimátne uvedomenie manželky ale aj mňa bolo, že i keď je manželka po prechode a menštruáciu už nemá, že i napriek tomu všetky ostatné psychické a fyzické aspekty jednotlivých fáz jej cyklickosti a ich jednotlivé potreby sú stále zachované. Výsledkom tejto fáze dvojročnej terapie bolo to, že manželka má krásne dlhé vlasy, za tieto 2 roky jej narástly do dĺžky cca 80 cm. Je úžasné vidieť, ako sa takýmto spôsobom krásne navrátila k jej ženskosti, ako sa u nej odomkli jej krásne a jemné ženské energie, pre ktoré bola pôvodne a originálne "stvorená" a náš vzťah a samozrejme aj jej psychický, duševný stav a fyzický vzhľad sú samozrejme neporovnateľné oproti tomu, čo bolo predtým a ja ako chlap a jej manžel sa cítim omnoho viac k nej priťahovaný a zároveň aj ňou milovaný než kedykoľvek predtým nehovoriac o kompletnom zmenení a vymenení šatníka a to nielen mojej manželky ale aj toho môjho - náš šatník je už teraz vysoko elegantný, čo zároveň odzrkadľuje, že aj naše myslenie sa kompletne pretransformovalo práve aj skrz takúto formu fashion terapie a tzv. retail terapie (Terapie nakupovaním a prezeraním výkladov). Až sme sa hnevali sami na seba, že sme boli takto arogantní a nechceli sme vidieť jednak príčiny našich problémov ale aj našu budúcnosť, ktorú tento vizionársky Projekt samozrejme videl už vtedy v čase, keď nám bolo naložené a keď sme si dali od terapie "ignorantskú pauzu", ale i tieto dozvuky hnevu a výčitiek svedomia sme si spracovali.

Tu sme si už mysleli že sme rozhodne za vodou a že terapia je u konca. Ale opäť raz nám bolo ukázané, že sme na omyle. Prišli nám do cesty záležitosti, ktoré nám opäť raz obrátili všetky naše pohľady na ruby donútili nás zamyslieť sa a zároveń nás aj motivovali v terapii pokračovať ak sme sa chceli vyhnúť ďalším problémom.

Začali sa vyplavovať ďalšie problémy, ktoré boli zároveň testom, či sme schopní a ochotní sa udržať na štandarde, ktorý sme dosiahli a či sa znovu nenavrátime na staré chodníčky. Manžleka začala mať znova psychické problémy, problémy so spánkom, pocity, že mala Alzheimera, Demenciu, koktanie, strata pamäte a pod. Okamžite sa u nás objavila panika a v prvom rade sme si mysleli, že terapia nebola kvalitná a že problémy sa nám vrátili. Terapeutický tlak v podobe nových uhlov pohľadu to vyriešil: "Rozhodne sa nejedná o problémy ktoré sa vracajú, jedná sa výlučne a exkluzívne LEN o ďalšie, nové, iné problémy, ktorých sa telo chce zbaviť". Boli u nás myšlienky ísť do nemocnice, na Psychiatriu a znova sa navrátiť na lieky. U psychiatra ale manželka znova narazila, ktorý jej nečakane naložil a to spôsobom, ktorý nám samozrejme nielenže bol proti srsti, ale bol nečakaný a zároveň to pre nás bol ďalší mantinel a tlak z inej fronty:

"Milá pani, vy ste nič iné len ste výlučne a exkluzívne hypochondrička. Niekde ste si niečo prečítala a automaticky ste si prečítané symptómy privlastnila za svoje. Čo si to dovoľujete dať sama sebe diagnostiku, kde vy nemáte absolútne žiadne odborné vzdelanie, kompetencie ani oprávnenie si nejakú dianostiku určovať a zároveň kde Vaša diagnostika je len na základe nejakých prečítaných informácií? Uvedomujete si, že takýmto určovaním diagnostiky ste už aj na hrane so zákonom a ak budete pokračovať, bude sa jednať o trestný čin? Rozhodne nie je potrebné Vás hospitalizovať, rozhodne zároveň odmietam predpísať Vám akékoľvek lieky. Vy sa len pozorujete, sebaľutujete, chcete aby Vás ľutovali iní vrátane mňa, Vášho psychiatra, ste hypochondrička a takéto chovanie ja už ako lekár netolerujem, dokonca som povinný a zároveň som aj legislatívne povinný takéto chovanie a všetky jemu podobné a obdobné chovania NEtolerovať a Neakceptovať. Odmietam s Vami spolupracovať - nie je tu u Vás čo riešiť - všetko je to len a len o Vašej psychike a všetko je to vo Vašej mysli - je to nič iné len Psychosomatické a Vaša terapia si robí sakramensky dobrú prácu. Moje naordinovanie je - jednoznačne prosím pokračujte v terapii pre elimináciu Vašich Psychosomatických problémov a vážte si prosím všetko to, čo terapia pre Vás urobila a čo ste v terapii dosiahla. Nie každý lekár či psychiater by k Vám zaujal takýto úprimný postoj, preto si prosím vážte aj tejto maličkosti. Týmto považujem z mojej odbornej a psychiatrickej strany túto záležitosť za kompletne uzavretú a viac ma prosím k tejto záležitosti prosím už nekontaktujte a neotravujte. Kontaktujte ma k tejto záležitosti prosím už len výlučne a exkluzívne LEN pozitívne a konštruktívne a to výlučne a exkluzívne LEN v súvislosti s výsledkami Vašej terapie. Ďakujem za Vaše pochopenie".

Táto situácia a následná terapia nás donútili pozrieť sa na celú situáciu tak, že ak by sme išli znova na cestu liekov, urobili by sme krok späť a všetko, čo sa v terapii dosiahlo by sme takýmto šmahom ruky zničili a všetko by to vyšlo nazmar a zároveň by sme tým od problému utekali (čo je jeden z mnohých dôvodov prečo ja, manžel, nosím aj okuliare) a zároveň je jasné, že tento Projekt ani takéto chovanie rozhodne NEtoleruje a NEakceptuje. Bolo nám ukázané aj skrz prísny a nekompromisný mantinel psychiatrie, že tadiaľ jednoducho cesta nepôjde a že sme nútení pozrieť sa na ďalšie "zaujímavé" formy príčin našich problémov.

Tentokrát sme sa v terapii dostali k záležitostiam a k detailom resp. k formám príčin našich problémov, prečo nám naše bývanie "padá na hlavu". Jednalo sa o nič iné len o problematiku našich "celoživotných úspor". Terapia nám nastavila zase raz nekompromisné zrkadlo a ďalšie formy neočakávaných foriem príčin, ktoré zneli:

Príčina, kde "VŠETKY naše manželské spoločné finančné úspory sú manifestácia a reprezentácia našich nakopených problémov a to vrátane blokov či psychických problémov - chápané aj ako "našetrené","nasporené" problémy a že ak sa problémov chceme zbaviť a ak sa chceme v živote pohnúť a ak chceme všetky tieto nakopené negatívne energie odbrzdiť, VŠETKY naše úspory budú musieť ísť z nášho života preč a to výlučne a exkluzívne LEN vo forme investície do tejto ďalšej terapie, kde sa takýmto spôsobom nastavia ďalšie potrebné Placebo efekty (prirodzené liečiace biochemické reakcie tela) potrebné pre liečbu a terapiu mojej manželky, ktorej stav je čím ďalej tým horší a že toto je zároveň výlučne a exkluzívne LEN jediná možnosť, ako moju manželku z týchto problémov dostať; že sa musíme modernizovať, eliminovať zastaralé pohľady a zastaralé spôsoby zmýšľania ohľadom financií a zároveň tieto úspory budú musieť byť následne nahradené výlučne a exkluzívne LEN pasívnymi príjmami z investovania, čo je optimálna forma a manifestácia energií ale aj financíí a zároveň je to optimálny postoj a spôsob, ako ísť s prúdom modernej doby".

Samozrejme aj toto nám bolo vysoko proti srsti, prišlo nám to nereálne, prišlo nám to nehorázne, nemorálne a neakceptovateľné - samotný pasívny príjem nám prišiel nemorálny spolu s myšlienkami "Človek musí pre svoje peniaze tvrdo pracovať, je to jediný spôsob ako si zarobiť a našetriť peniaze", akýkoľvek odpor k filozofii pracovať chytro, nie tvrdo (po angl. Work smart, not hard) a vyvolalo to v nás zároveň pocity, že Projektu a jeho terapii nejde už o nič iné len o peniaze a o umelé udržovanie Klientov. Veľmi rýchlo sme terapeutmi boli daní na správnu mieru v podobe tlaku:

Za prvé: "Platí pravidlo - Náš problém môže mať nekonečné množstvá, formy, variácie a podoby príčin a toto je výlučne a exkluzívne nič iné len ďalšia forma a variácia príčiny našich problémov".

Za druhé: "Máme problém s komunikovanými informáciami a takouto formou príčiny našich problémov, ktoré sú komunikované výlučne a explicitne LEN z nášho podvedomia? V tom prípade sa choďte hádať s Vaším podvedomím".

Za tretie: "Takto sme si to ja a moja manželka pred týmto životom naplánovali a dali sme tomuto Projektu tzv. NEporušiteľný sľub (sľub, ktorý keď sa nesplní, tak budú aplikované oboma stranami dohodnuté následky)" a následne sme boli terapiou skrz regres donútení vybaviť si túto situáciu. Ako dôkaz nám to naozaj stačilo. Naozaj sme si to pred životom naplánovali a naozaj sme tento sľub dali.

Ako ďalšia prekážka v súvislosti s našími financiami sa objavila záležitosť, kde sme mali až prehnanú potrebu pomôcť našej dcére (v čase terapie mala už viac ako 18 rokov) a to spôsobom, že sme jej chceli kúpiť za našetrené financie byt. Avšak, terapia dala na nás tlak, kde sme si uvedomili veľmi dôležité fakty. Za prvé, rodič je zodpovedný za dieťa a jeho zdravie len do jeho 18tych rokov a po tomto veku musí rodič už prepustiť dieťa do života, inak si budú obe strany, rodičia i deti, chtiac-nechtiac škodiť, zavadzať a brzdiť sa. Za druhé, bolo nám ukázané, že sme nedali optimálnu výchovu v konkrétnej oblasti a to v tej, že sme nenaučili dcéru vážiť si veci, ktoré jej boli dané, nenaučili sme ju v živote priebojnosti. Za tretie, ak by sme jej ten byt kúpili, ukrátili by sme ju o motiváciu byť v živote samostatnou, o motiváciu dosiahnuť už niečo sama bez rodičov, aby si sama rozvinula svoje schopnosti, svoj potenciál. Rovnako by sme zanedbali sami seba tým, že by sme mysleli a uprednostňovali, v tomto prípade rozhodne neoptimálne, potreby a problémy iných pred tými svojími. Tu sme si uvedomili, že naša prehnaná potreba pomôcť dcére bola skrz výčitiek svedomia z dôvodu úmrtia nášho druhého dieťaťa - syna, kde sme chceli dcére vynahradiť všetko to, čo sme nestihli dať nášmu synovi, kým žil.

Tlak na nás bol tak obrovský, že sme mali opäť raz nutkanie terapiu ukončiť a arogantne Projekt a jeho terapeutov opäť raz ignorovať. Avšak vzhľadom k zaplateným financiám sme si tentokrát veľmi dobre rozmysleli naše ďalšie kroky. Všetko sa spracovalo a rozhodli sme sa - v terapii sme pokračovali, čím sme sa zároveň naučili vážiť si aj zaplatené financie. Zároveň sme si pri záležitosti s dcérou uvedomili, že takto sa môžeme venovať "konečne" už aj sebe tak, ako si naše telá, naše duše a naše potreby zaslúžia, robiť a financovať záležitosti, ktoré počas výchovy neboli prioritou. V tomto smere sa nám taktiež veľmi uľavilo a zistili sme že sme zrazu mali viac času a aj financií pre seba nehovoriac o tom, že sme do života prepustili svoju dcéru - viac sme jej pomohli tým, že sme jej byt nekúpili a naučili ju tým v živote obracať sa a vážiť si všetkého, ako keby sme jej ten byt kúpili a dali jej ho, ako sa vraví, na striebornom podnose.... Následne sme sa pozreli na ďalšie zvyšné dôvody a príčiny, ktoré vlastne boli ešte zodpovedné za naše nakopené úspory, ktoré sme si všetky pekne jeden po druhom uvedomili, spracovali a kompletne sme k nim zmenili zároveň tým pádom aj náš celý postoj, rovnako sa týmto zmenil aj náš postoj k financiám ako celku.

Na začiatku tohoto hodnotenia som spomenul, že manželka potrebuje cítiť predovšetkým moju mužskú silu a moju mužskú oporu. Je jasné, že ak som nechcel mať moju manželku na svedomí len skrz toho, že by to zlyhalo len na financiách, na naše úspory sme siahli a radi. Všetko nám to dáva krásny zmysel, kruh sa uzavrel. Po zaplatení sa odomkli, čo Projekt nazýva ďalšie nové, pokročilé a moderné Placebo efekty a manželkin stav sa ako šmahom čarovného prútika v rámci aj tejto zaplatenej terapie ultimátne napravil, tlaku sme odolali, štandard sme si zachovali a k liekom sme sa už nevrátili a zároveň sme sa naučili aj lekciu, že všetky sľuby treba dodržiavať.

Najhlavnejšie kľúčové riešenie v tejto fáze terapie bolo, že i keď manželka nebola skrz jej zdravotný stav na vedomej úrovni dočasne schopná s Telepatickými Odbornými poradcami adekvátne spolupracovať, pre jej terapiu to nerobilo problém. Stačilo, keď som si ja manžel vybavil a predstavil, že sme v jednej miestnosti nielen ja a terapeuti tohoto Projektu, ale je tam zároveň aj moja manželka. Naše manželské puto zaistilo, že sa problémy od manželky postupne, pomaly ale isto odstraňovali i takouto alternatívou a to na rovnaký spôsob ako keby manželka spolupracovala s terapeutmi vedome sama. Bolo vidno aj na fyzickej rovine, že manželkin stav sa rozhodne zlepšoval a to každým terapeutickým sedením. Následne už nemala problém aj manželka opäť raz spolupracovať s odbornými poradcami už vedome aj ona sama. Chcelo to veľa času, veľa trpezlivosti hlavne z mojej, manželovej strany, ale stálo to za to. Tu som si totiž uvedomil, že moja trpezlivosť a moje investovanie času do terapeutickej pomoci manželky, kde ja som slúžil v tomto prípade svojím spôsobom ako médium, bol zároveň aj test a optimalizácia mojej mužnosti, mojej mužskej sily mojej ochoty investovať svoj čas pre záchranu a pomoc pre manželku. Pre mňa to bolo zároveň aj potrebné uvedomenie a kompletné pochopenie príčin problémov ako mojich, tak aj manželkiných, našej životnej situácie, nášho vzťahu a pod. Toto všetko boli na všetkých úrovniach ďalšie dôležité a asi aj najhlavnejšie Placebá a energie v podobe podpory, kde tieto energie manželka potrebovala, kde si ich uvedomila, ktoré následne zo mňa cítila, čím sa zároveń manželka aj takýmto spôsobom cítila mnou milovaná, podporovaná, cítila sa pri mne v bezpečí a kde všetky tieto energie jej následne pomohli sa raz a navždy dostať aj z týchto jej problémov.

Teraz už sa rozhodne nehľadíme na terapiu a Projekt, že by nás chceli udržovať umelo za účelom zisku (V terapii sme dôkladne a detailne prebrali a spracovali aj túto problematiku), hľadíme sa na to celé už inak a to v tom smere, že Projekt sa nám snaží nič iné len pomôcť a že sme si toto všetko spôsobili len a len my sami. My obaja ďakujeme za takúto veľmi pokročilú, nestrannú, nezávislú a plne objektívnu formu terapie. Radi túto službu využijeme aj v budúcnosti s vedomím, že teraz stačí už len zaplatiť a Telepatická terapia je nám tým okamihom dostupná ihneď. Terapia nám rozhodne priniesla nič iné len mnohé nové, moderné a hlavne pozitívne aspekty do života, nové uhly pohľadu, nové spôsoby riešení a terapiu rozhodne odporúčame všetkým tím, ktorí majú rovnaké alebo podobné problémy ako sme mali my...

Žena, 55 rokov

Dátum publikácie hodnotenia: 30.12.2018.

"Môj príbeh spolupráce s projektom Atlantis Industries začal tým, že som si potrebovala riešiť môj diskonfort v mojom živote. Raz pri pozeraní sa po internete ma zaujalo video "Radovan Babic Terapia z minulosti do budúcnosti 1. diel" (Poznámka Projektu: Video spolu s ostatnými audio video materiálmi sú všetky dostupné na tejto našej stránke). Video som si pozrela a následne na to som si prečítala aj vo videu zdieľanú webovú stránku a tým som oslovila projekt o terapiu.

Stránka a všetky materiály na nej vyvolali vo mne jednoznačne veľkú dôveru, úprimnosť a poctivosť a potom už začalo všetko, čo sa malo začať nakoľko náhody neexistujú.

Bolo to veľmi zaujímavé, čo všetko sa mi spracovávaním problémov z podvedomia vyplavilo a čo všetko s čím súviselo ako aj naprieč časopriestoru ale to hlavné, čo bolo zaujímavé, bolo sledovať a prežívať to, ako sa to manifestovalo a naďalej manifestuje aj v mojom živote.

Ako žena som potrebovala v podstate začať chápať svoju ženskosť ale už v takých vibráciách, ktoré by mi neubližovali, ale aby ma podporovali. Rozhodne to bolo o liečení a dostávaní sa do svojho stredu, vnútorného pokoja, sily a vnímania sa v súlade s posvätnou Jednotou v bezpodmienečnej láske a pre najvyššie dobro nás všetkých. Je výborné a rozhodne potrebné, že silné, nekompromisné, neústupné, tvrdé a agresívne mužské princípy a energie Projektu sú dokonale vyvážené, vybalancované a doplnené aj ženskými energiami, princípmi a aspektami a to najmä v podobe ženských odborných poradkýň a terapeutiek z Kryštálového tímu ako sú Isis, Ybuna, Sekmeth, Seshat, Gorgona a ďalšie.

Táto forma terapie mi poskytla dostatok času a pohodlia ako aj nastavila tempo môjho spracovávania si tém a určenia si zámerov, ktoré sa mi fyzicky manifestovali a naďalej neustále manifestujú.

I keď terapia začala na diaľku písomnou formou, ktorá bola neskôr prehĺbená do telefonickej formy, teraz už využívam Telepatickú terapiu, ktorá je pre mňa úplne šitá na mieru a objavovanie samej seba je jedna radosť.

Nemôžem nespomenúť, že som si neprešla aj istými terapeutickými tlakmi, teda vecami, ktoré som si nechcela pripustiť a to najmä moja sebaľútosť či neochota komunikovať o mojich pocitoch, neochota a nepotreba mať partnera, kde som mala strach si tieto aspekty začať vôbec spracovávať, ale aj toto je už dnes minulosťou. Ako sa aj hovorí, pod tlakom vznikajú tie najvzácnejšie diamanty...

Každý má právo byť vyjadrením toho najvzácnejšieho čo v sebe nosí. Stále je ten správny čas kedy s tým začať. Veď sami to precítite po prečítaní si tejto stránky...

Za mňa je to veľké Ďakujem a terapiu rozhodne odporúčam..."

Muž, 60 rokov

Dátum publikácie hodnotenia: 31.12.2018.

"Zo začiatku som bol značne skeptický a nevedel som si dosť dobre predstaviť, ako by mohla takáto fiktívna "terapia na diaľku" fungovať v našom fyzickom svete a dokonca ma ešte aj zbaviť mojich vnútorných citlivých miest a slabostí.

Keď som po prvej terapii začal pociťovať nezvyčajné reakcie môjho tela (krátkodobé a dočasné bolesti či dočasne zosilnené bolesti na rôznych miestach), pochopil som, že zmena bola inicializovaná v podobe vyčistených boľavých miest na mentálnej úrovni, kde telo ju následne začalo takýmito prejavmi riešiť resp. manifestovať a vysporiadavať sa s touto zmenou na fyzickej úrovni a mojou úlohou bolo následne naučiť sa vedome túto zmenu jednak akceptovať ale aj uplatňovať v bežnom živote, čo sa podarilo.

Terapia prebiehala zo začiatku cez písomnú formu. Avšak ako sa projekt vyvíjal, terapia prešla následne do formy osobnej či telefonickej. Skrz ďalšieho napredovania a vývoja projektu, následne začala už fáza mojej Telepatickej terapie skrz audio-video mentálne rozhovory odohrávajúce sa už v mojej mysli, telefonická terapia nebola už viac potrebná a nebol som obmedzený resp. odkázaný na termíny potrebné pre telefonické hovory či osobné stretnutia, čo mi do života pridalo spústu času naviac a omnoho viac flexibility. Nasledujúce riadky sú už výsledkom telepatickej terapie.

Začalo obdobie testovania mojich novo nadobudnutých postojov a zásad. V každodenných situáciách mi boli a sú dodnes tematicky simulované špecifické životné udalosti, ako keby "učebná tematika", ktorú je potrebné v najbližšom období zvládnuť. Úsmevne to nazývam "kultivovanie mojich slabostí". Napríklad neznášal som prácu pod tlakom, bol som nervózny, podráždený, robil som chyby a neovládal svoje emócie. Ďalším mojim problémom bolo neschopnosť a neochota komunikovať o svojich pocitoch, neochota komunikovať priamo a na rovinu svoje potreby a požiadavky, neochota byť objektívny a konštruktívny. V bežnom živote som začal byť vystavovaný takýmto situáciám, kde som počas tejto doby jasne pociťoval a uvedomoval som si, kde robím chyby nehovoriac o tom, že som o mnohé veci prišiel a stratil som ich z dôsledku, že som si ich nevážil, nevážil som si nič, čo sa pre mňa urobilo a "sakramensky" som si túto chybu uvedomil a začal som si tieto veci vážiť práve až keď som si uvedomil, že som o ne prišiel.

Podobne to prebiehalo aj pri zvyšovaní celkovej efektivity, radosti z práce, nastavovaní mantinelov tolerancie v mojom živote, náprave partnerského vzťahu...

Následne sa audio-video Telepatická terapia ešte viac aktualizovala a zefektívnila a to tak, že prebieha už na základe cítenia, ešte rýchlejšieho ukazovania situácií - kde sa mi kedysi tieto situácie objavovali a opakovali v podobe niekoľkých týždňov, tie sa mi dnes prejavujú už v priebehu niekoľkých hodín. Teraz už veľmi špecificky cítim, čo mi daná životná situácia prináša, čo sa v nej mám naučiť - inak povedané, čo potrebujem vylepšiť na svojich vlastnostiach.

Pre zhrnutie, kedysi som mal postoj "Na takúto formu terapie či pre informácie na stránke Atlantis Industries ešte ani zďaleka nie je čas". Avšak vďaka terapeutickému tlaku a mantinelu, ktorí terapeuti voči mne nastavili v podobe toho, že myšlienka "Na to nie je ešte správny čas..." nebude v ďalších komunikáciách a v ďalšom priebehu terapie tolerovaná, sa u mňa nastavil nový postoj v podobe myšlienky "Teraz je ten najlepší a najvhodnejší čas a zároveň je to čas omnoho viac vhodnejší než bol kedykoľvek predtým." Vďaka zmeny môjho postoja absolvujem dnes Telepatickú terapiu s radosťou, rýchlosťou ale aj s efektívnosťou, akú som si nevedel predtým ani len predstaviť. Nehovoriac o tom, že dnes je už skrz tento projekt takáto forma Telepatickej terapie spolu s jej cenovou dostupnosťou bežne zaužívaný štandard dostupný pre všetkých...

Ďakujem za rozhodne prospěšnú, účinnú a vysokoefektívnu terapiu, ktorá naďalej pokračuje. Terapiu odporúčam každému, kto chce na sebe pracovať a kto chce napredovať.

I napriek vysokému terapeutickému tlaku, ktorý bol a je naďalej na mňa vyvíjaný a ktorý je zároveň čím ďalej silnejší a ktorý, musím povedať, mi bol veľakrát vysoko nepríjemný a vysoko "proti srsti", som si v konečnom dôsledku uvedomil nový uhol pohľadu a to ten, že takýto tlak je rozhodne potrebný, ak sa chceme pohnúť ďalej a vymaniť sa zo začarovaného kruhu Neochoty aktivovať vnúrné dieťa, ktoré je v každom z nás; Falše a neúprimnosti; Ignorácie; Zabednenosti; Zaslepenosti; Arogantnosti; Ješitnosti; Ega; Namyslenosti; Pýchy; Sebeckosti; Zahľadenosti do seba; Nezaujímanie sa o potreby či pocity iných; Neochoty na sebe pracovať; Neochoty priznať si chyby a napraviť ich; Neochoty hovoriť o svojich pocitoch; Neochoty pracovať na partnerskom či kamarátskom vzťahu; Utekanie od Reality; Neochota vidieť či počuť pravdu rovnako ako aj Subjektívneho; Neobjektívneho; Skresleného a Zastaralého zmýšľania, pohľadov či vzorcov kde, i keď mi to bolo zaťažko si priznať, ale všetky tieto vymenované aspekty boli  jednoznačne aj môj prípad. Dnes už som rád, že o tom hovorím v minulom čase, už sa ma to netýka a je to u mňa spracované tak, ako keby sa to nikdy nebolo stalo..."

Poznámka Projektu

V rámci ďalšej nasledovnej a stále prebiehajúcej Telepatickej terapie a poradenstva pre týchto Klientov sme dosiahli aj to, že dnes všetci títo Klienti používajú už taktiež ich telá ako počítače a ich oči ako projektory/monitory týchto počítačov spolu s našími službami Telepatickým internetom, telefónom, GPS, TV ale aj s mnohými ostatnými Telepatickými službami.