Radovan Babic - Aj terapeut potrebuje terapiu: Dorastenie mojich chýbajúcich zubov

30.12.2017

Hovorí sa, že po vytrhnutí Vašich riadnych zubov Vám už ďalšie (tretie) zuby nenarastú. Ale skutočne je tomu tak? My sme iného názoru. Platí pravidlo, že fantázii sa medze nekladú. Sú v nej nekonečné možnosti. V rámci našej experimentálnej terapii vieme dosiahnuť aj dorastenie zubov...

©Bioliečba.eu, 2018 až po súčasnosť

V Atlantíde boli vytvárané rôzne mutanty, mytologickcé hybridy napoly človek - napoly zviera (známe napr. z Gréckej mytológie), zombíci, oživovanie mŕtvol a podobne. Avšak toto bol spôsob, ako sa technológie a vedecké poznatky zneužili, zmilitarizovali a použili sa na nič iné len ako zbrane. Dnes máme tiež pokroky v génovej terapii. Avšak osobne verím, že aj v dnešnej dobe sa to zneužilo tak, že v tajných laboratóriách sú vytvárané nielen rôzne hybridy zvierat a ľudí. Existujú aj rôzne výpovede svedkov, ktorí boli súčasťou takýchto experimentov, ľudia, ktorí tieto laboratória videli v ich astrálnych/mimotelových stavoch a pod...

Našou úlohou je, aby sa už viac tieto pokročilé vedomosti nezneužili na negatívne a deštruktívne účely. Práve naopak, našou úlohou je, aby sa tieto vedomosti použili pre pozitívne, konštruktívne a kreatívne účely, čoho účelom sú práve aj nasledovné riadky...

Jeden z mnohých našich terapeutických postupov je práve aj Technika kvantového dotyku (TKD), ktorá bude mať pri dorastení zubov kľúčovú úlohu.

TKD je založené na princípoch kvantovej fyziky, kvantovej technológie. Základný princíp je, že všetko, akákoľvek hmota rovnako aj ľudské telo a jeho jednotlivé časti, sú nič iné len energia, svetlo, fotóny usporiadané tak aby tvorili hmotu, váhu, gravitáciu veľkosť a pod. Niektorí to poznáte možno aj pod názvom Tachiónová energia. Princíp tejto kvantovej technológie je taký, že sa pracuje na subatomárnom kvantovom leveli tela, kde sa vie patrične a zodpovedne manipulovať s týmito časticami a pod. V ďalších riadkoch uvádzam pár príkladov z neobmedzených možností, čo nám kvantová technológia ponúka.

V Atlantíde sme kvantovou technológiou vedeli v laboratóriách meniť kovy na zlato. V dnešnej dobe sa niečo takéto volá Alchýmia. Aj dneska je vedený výskum transmutácie kovov na zlato, ale oficiálne sa tvrdí, že je to v začiatkoch a ani zďaleka to nie je také efektívne ako bolo napr. v Atlantíde. Ďalší príklad je, že napríklad Ježiš s rovnakými princípmi vedel premeniť vodu na kvalitné víno.

Položili sme si otázku, že čo asi tak môže byť na dnešnú dobu vrchol medicínsko-terapeutickej úrovne čo sa týka zdravia a zdravotných problémov. Nateraz to pravdepodobne môže byť chýbajúca/amputovaná končatina. Bude to pravdepodobne fungovať na podobných princípoch, na akých dneska dorastá prirodzene odtrhnutý chvost jašterici. V Atlantíde sme boli na úrovni, kde sme vedeli napríklad dosiahnuť aj to, aby chýbajúca končatina vedela človeku dorásť doslova na počkanie vzhľadom k tomu, že tam sme mali myseľ na plnom potenciály, mali sme aj rôzne veľmi pokročilé technológie, ktoré nám tomu dopomáhali. Veľa vecí v naších mysliach sa stratilo napríklad evolučnou degeneráciou, ale teraz znovu, práve aj v našej terapii, odkrývame tieto naše stratené schopnosti, potenciál ľudského DNA, ľudskej mysle a pod. Každý jeden človek má v sebe potenciál, schopnosti a talenty, DNA, biologický počítač ľudské telo a ľudský mozog ako hardware tohoto počítača a ľudská myseľ ako software tohto počítača. Taktiež veríme, že dorastenie končatiny bude do budúcna už bežná súčasť našej terapeutickej praxe a expertízy. K tomu ale musíme dospieť. Medzikrok k dorasteniu končatín je v rámci našej súčasnej experimentálnej terapie práve dorastenie chýbajúcich zubov.

Ja mám v tomto živote vytrhnutých 5 zubov + 1 stoličku. Pracujeme na tom, aby mi týchto 5 zubov jednoducho dorástlo. V kvantovej fyzike neexistuje čas, takže jedna z možností je za predpokladu, že bude aj z mojej strany patričná spolupráca v rámci terapie, tak zuby sa môžu objaviť len tak z ničoho nič zo dňa na deň, ako keby sa nič nestalo, alebo môžu rásť priebežne prirodzene tak ako rastú zuby normálne - to ukáže čas.

Terapia zahŕňa, tak ako som popísal v predchádzajúcich článkoch, súčasne prebiehajúca optimalizácia mojej váhy, vyriešenie mojich existenčných záležitostí a uzemnenie sa mojou zemskou/koreňovou čakrou, kde súčasť zemskej čakry sú práve aj zuby.

Ďalší priebeh našej terapie bude terapeuticky pripravovať moje telo odstraňovaním všetkých príčin, ktoré by bránili dorasteniu zubov, príčin ktoré by novodorasteným zubom škodili, eliminácia napr. mojej paradentózy ale taktiež nastavenie mojej mysle, aby som tam nezameriaval pozornosť a zbytočne si tým napr. dorastenie zubov nespomaľoval a pod.

Ďalším významným a dôležitým krokom bude spolupráca so zubárom. Mojou úlohou bude ísť k zubárovi, aby mi pooznačoval na mape zubov, ktoré zuby sú vonka, kde sú kazy, plomby a pod. V tomto kroku terapie bude taktiež mojou úlohou pre našu terapiu vytvoriť veľmi detailnú požiadavku, čím detailnejšia požiadavka tým lepšie. Materiál zubov, kompatibilita s mojím telom, kvalita, odolnosť voči kazom a mnohé ďalšie parametre, na základe ktorých budeme vedieť už s kvantovou technikou dosiahnuť náš zámer a aby nám zároveň vesmír v rámci zákona príťažlivosti vedel dať príležitosti pre dosiahnutie tohoto zámeru.

Ďalší priebeh tejto mojej vlastnej terapie - dorastenie mojich zubov, budeme aktualizovať o nové výsledky, keď príde správny čas...