7. Radovan Babic; Aj terapeut potrebuje terapiu: Optimalizácia váhy; Odstránenie nadváhy

07.10.2018

Problémy s (nad)váhou má v dnešnej dobe nejeden z nás. Za posledných 10 rokov (2007-2017) som si vypestoval zdravie a imunitu do vysokého a silného štádia. Nikdy som nepil alkohol ani nefajčil. Avšak ostala jedna vec - eliminácia mojej nadváhy...

V popise služby terapia uvádzame ako jedno z našich ultimátnych terapeutických riešení práve aj optimalizovanie Vašej váhy a jej následné a trvalé udržovanie na týchto optimálnych hodnotách. Aj v tomto smere Vás navigujeme cez problém, ktorým som si sám prešiel a ktorým stále prechádzam...

Moja výška: 183 cm

Moja priemerná váha za posledných 10 rokov: 110 kg

Moja optimálna cieľová váha, ktorú chcem dosiahnuť a trvalo udržať: 92kg

Hovorí sa, že každé znamenie má svoje špecifické "problémy" najmä v ascendentoch a descendentoch. Moje astrologické znamenie v tomto živote je rak. Pre ráčikov je veľakrát typické, že sme niekedy maškrtní viac, než by bolo potrebné. Inými slovami pre rakov sú pravdepodobne najtypickejšie problémy s trávením (problémy so žltou čakrou) a taktiež aj problémy so zemskou červenou čakrou, čo by dávalo aj zmysel vzhľadom k tomu že rak má červeú farbu.

V sérii mojich článkov "Aj terapeut potrebuje terapiu" som napísal o mnohých problémoch, ktoré som si u seba spracovával za posledných 10 rokov, 2007-2017. Jednalo sa najmä o dosiahnutie emočnej slobody; vyriešenie problémov s rodinou; študovanie toho čo ma baví; dosiahnutie svojich cestovateľských snov; štúdijných snov; následná transformácia týchto skúseností a vedomostí do podoby odborných kvalifikácií a diplomov; založenie projektu bioliečba resp. tejto stránky; v podstate dosiahnutie vzťahu, ktorý som si vždy prial; uzavretie si mnohých karmických nedokončených záležitostí z minulých životov, ktoré som si pred týmto životom predsavzal a naplánoval, že si uzavriem a mnohé iné aspekty, ktoré sa mi podarilo dosiahnuť. Je nepochybné že spracovanie a dosiahnutie týchto záležitostí harmonizovalo moje ascendenty a descendenty, malo to obrovský vplyv na ochranu môjho zdravia, imunitného systému, toho že v podstate neviem čo sú to lekári či lieky.

Pred rokom 2016 v rámci mnohých čistení sa mi podarilo dosiahnuť úspech aj v tom, že som prestal piť nápoje s vysokým obsahom cukru - kola, sprite a pod. a nahradil som ich čistou vodou a minerálkou. Je jasné, že pitie takých presladených nápojov bola jedna z príčin spoluzodpovedná za moju nadváhu.

Všetko toto išlo a ubehlo v podstate rýchlo. Zdravie, imunita - biologická, emocionálna a dušenvá sa dostali na vysoké levely. Avšak malo to svoju cenu, prípadne to môžeme nazvať aj ako vedľajší účinok. Inými slovami, tieto úspechy mali svoju cenu - že som popri tom všetkom zanedbal v podstate svoju váhu a trpel som dlho nadváhou. Záležitosti, špecificky týkajúce sa mojej nadváhy, som si uvedomil práve začiatkom roku 2016. I keď zdravie a imunita boli v mojich očiach a z môjhjo subjektívneho pohľadu bezproblémové, bol u mňa problém s nadváhou, ktorý som nechtiac zanedbal za tie roky zanedbal a uvedomil som si to práve až vo vyššie spomínanom roku 2016. Následne, hneď, ako som si to uvedomil, som s tým vedel už pracovať a začal proces kde som sa okrem iných čistení špecificky zameral aj na problematiku a optimalizáciu mojej váhy.

Po uvedomení si problému som už nemal problém s ním pracovať a spracovávať si ho. Ako prvé, začal som študovať patričnú odbornú (anglickú) literatúru. Literatúra bola písaná odborníkom resp. lekárkou. Bola vysvetlená veľmi dobre, aby to pochopil aj laik, ktorý nemá lekárske vzdelanie. U mňa napr. pomohlo aj to že v rámci mojej terapeutickej praxe, i keď lekárske vzdelanie nemám, ale i napriek tomu som si v mojich štúdiach a tréningoch prešiel štúdiom anatómie a fyziológie ako ľudského tela tak aj ľudského mozgu, podotýkam v informatívnej a všeobecnej rovine potrebnej pre moju terapeutickú prax. Osobne zastávam názor, že každý terapeut by mal mať aj všeobecný prehľad o anatómii a fyziológii ľudského tela...

Patričné štúdium odbornej literatúry mi dali zbežný, avšak potrebný prehľad o funkcii hormónov, funkcii cukru v krvi, kde ultimátny cieľ publikácie bol naučiť človeka, aby mal vybalancovanú stravu tak, že má konštatnú energiu, ktorú cez deň potrebujeme bez toho, aby sme mali nejaké nedostatky cukru, nedostatky energie a podobne.

Ako prvé som si uvedomil, že celkovo moja životospráva nebola v poriadku. Napr. keď som pred tým, ako som prešiel na vlastnú pôdu a stal sa terapeutom, pracoval fyzicky, veľakrát som do takej práce šiel bez raňajok, čo spôsobovalo konštantnú únavu, zvýšená potreba sladkého cez deň (po angl. sugar rush) za účelom "dobitia" a udržania energie.

Druhý zásadný problém u mňa bol, že som jedával stravu napr. pri filme alebo pri počítači, kde telo nebralo do úvahy, akú potravu prijímalo. Vnímalo viac dianie na monitore, čo ma ultimátne robilo hladným viac a viac, telo malo pocity nenasýtenosti.

Tretí najzásadnejší problém v rámci mojej lenivosti a pohodlnosti bol nedostatok pohybu resp. športu, a to i napriek tomu, že som si myslel resp. mal v sebe postulát "Robím fyzickú prácu, tak pri nej automaticky musím zhodiť". Avšak v procese, keď som začal pracovať s mojou váhou, som si uvedomil, že moja fyzická práca v podstate nebola taká náročná, bola nudná, nemala pre mňa žiadnu výzvu čo pekne spolu s dlho pretrvávajúcim syndrómom vyhorenia problém nadváhy živilo.

Štvrtý najzásadnejší problém, ktorý som si uvedomil už len čítaním spomenutej odbornej literatúry bola citlivosť na cukor resp. závislosť na cukre (po angl. sugar sensitivity). Jedná sa o problematiku, kde v dnešnej dobe je cukor v podstate už v každom jedle. V skratke, je to určitá vypestovaná závislosť na cukre, ktorá nás tým pádom núti kupovať si ďalší cukor resp. ďalšie jedlá. Že by nejaká ďalšia hra farmaceutického priemyslu a priemyslu zaoberajúcim sa predajom potravín?

Po preštudovaní literatúry som si následne spracovával mnohé špecifické príčiny súvisiace s jedlom. V začiatkoch týchto spracovávaní som napr. jeden večer po spracovaní pociťoval doslova zvuk "pssss" ako keď uniká vzduch z pneumatiky. Cítil som to na bruchu v oblasti žalúdka. Následne ďalšie ráno som sa zobudil, zvážil a bol som o cca 2 kg ľahší, cítil som sa celkovo aj ľahšie, mal som ľahšie myšlienky. Bežná fluktuácia (zmena) váhy v ľudskom tele, najmä v noci je 800g až 1kg. Avšak u straty spomínaných 2kg som vnútorne cítil, že to jednoznačne malo súvis s čistením.

Naučil som sa lekciu, že je dôležité jedávať mimo pc, mimo televízora, byť s jedlom, maximálne sa sústrediť iba na jedlo, vychutnávať si ho, byť tu a teraz, piť veľa vody, čo taktiež dopomáha k pocitom plného žalúdka. Naučil som sa taktiež aplikovať dostatok pohybu. Znova som začal hrávať môj obľúbený šport-tenis, avšak najzásadnejšia zmena v pohybe bola tá, že napr. predtým som do mojej bývalej roboty chodieval metrom čo trvalo cca 10 minút. Metro som nahradil každodennou prechádzkou do roboty, čo trvalo 45 minút do roboty a 45 minút z roboty, a to za každého počasia, dažďa, v priemere 5x za týždeň po dobu 8 mesiacov. Dokonale mi to pomáhalo po celú tú dobu prečistiť si myseľ, prísť na iné myšlienky, vysporiadať sa so stresom a pod.

V tomto období, pri spracovávaní mojej nadváhy, som sa naučil aj to, že to nie je o nejakých dietách, dokonca to vôbec nie je ani o tom, že by som musel vynechať moje obľúbené jedlá. Práveže naopak, naučil som sa balancovať všetko, čo som si predtým doprial, vybalancovať to surovinami, ktoré sú vysoké na bielkoviny a vlákniny, najmä zeleninu. Ako jeden z mnohých príkladov: Predtým som jedával slané praclíky, večer, pred spánkom, cez deň a nemal som pohyb a je jasné, že som priberal. Avšak, po preštudovaní literatúry a uvedomení a následnom spracovaní si mnohých vecí, som tieto praclíky začal balancovať surovou mrkvou. Pre mnohých z vás možno podivná kombinácia, ale mne to chutilo. A čudujte sa svete, aj keď som nemal dostatok pohybu, praclíky som jedával večer s mrkvou, a nepriberal som. Práveže naopak, váha šla dolu. Každé jedlo som vybalancoval patričnými surovinami a nič som si nemusel odopierať. Taktiež som nemusel počítať žiadne kalórie, žiadne tabuľky. Jednoducho moje podedomie je aj môj lekár, môj diétny a výživový poradca. Podvedomie mi poradilo, akú porciu s čím vybalancovať. A to bola moja práca. Ostatné výpočty, zložitú matematiku, biochémiu už urobilo moje podvedomie a moje telo a ja som mohol ušetrený čas venovať do mnohých iných záležitostí.

Ďalší zásadný problém bol ten, že predtým som nepoužíval váhu na váženie sa. Avšak zo začiatku pri práci na mojej váhe som bol z toho tak nadšený, že som sa doslova vážil 3x za deň. Časom som si samozrejme uvedomil, že to bolo až príliš prehnané zameriavanie pozornosti k mojej váhe - tým pádom som si nechtiac chudnutie sám spomaľoval. Spracoval som si aj túto záležitosť a moja potreba vážiť sa, sa znížila na zhruba 1x za týždeň, neskôr potreba vymizla kompletne, najmä keď aj okolie mi začalo dávať odozvu a všímať si na mne zmeny. To ma samozrejme motivovalo a poháňalo ďalej.

Čo som sa taktiež naučil pri práci na mojej váhe, bolo to, že som sa naučil čítať a správne rozumieť výživovým údajom, ktoré sú uvedené na balení každého produktu. V skratke, pravdepodobne najdôležitejšie, na čo sa máme u čítaní týchto údajov, je zameriať sa predovšetkým na údaje, kde sú vysoké hodnoty vlákniny a bielkovín/proteínov, kde proteíny/bielkoviny sú základná stavebná jednotka pre tvorbu predovšetkým svalovej hmoty, ktorá následne potrebuje pre napájanie cukor a ten si dokáže práve brať aj z tukov.

Taktiež, moje podvedomie mi pomohlo navigovať ma a filtrovať všetky nekvalitné suroviny, ktoré boli nahradené surovinami s vysokou bioenergetickou hodnotou.

Moja váha vo februári 2016 bola 110 kg.

Moja váha v Októbri 2016 bola cca 92 kg.

Inými slovami za 9 mesiacov som prirodzene bez nejakých diét a pod. zhodil 18 Kg.

Najhlavnejšíe aspekty, ktoré boli spoluzodpovedné za moju nadváhu (štatistika vypočítaná mojim podvedomím):

  • Nevypovedané a uväznené pocity/emócie, nespracované traumy z tohto života ale aj minulých životov: 60%; konkrétnejšie:
  • 10% - Boli potláčané a nespracované príčiny, pocity, postuláty, emócie a pod. moje vlastné z môjho vlastného podvedomia.

  • 50% - Boli potláčané a nespracované príčiny, pocity, postuláty, emócie a pod. nachádzajúce sa v kvantových poliach mimo mňa, v Kolektívnom povedomí atď.

  • Genetika, zdedená pravdepodobne najviac z mužskej línie rodiny: 20%
  • Nesprávna a neoptimálna životospráva - nedostatok pohybu, nesprávne stravné návyky: 15%
  • Nekvalitná a nevybalancovaná strava: 5%

V modernej medicíne existuje tzv. BMI index (Body Mass Index). Je to lekármi zadefinovaný parameter, ktorý určuje, aká by mala byť optimálna váha vzhľadom k výške, k veku a ostatných lekármi zadefinovaných parametrov. Podľa BMI indexu by som mal mať vzhľadom k mojej výške 183 cm medzi 65 - 85 kg. Po konzultácii s lekármi z nášho kryštálového tímu, aby sme boli presní, moja ultimátna, trvalá, konštantná a ešte aj karmická optimálna váha bez ohľadu na vek musí byť 70Kg.

Záverom

Nasledovalo ešte niekoľko jojo efektov, kde váha kolísala a kde počas tohto procesu sa vyplavovali a spracovávali ďalšie záležitosti. Ako finálne štádium práce, postupom času sa mi podarilo nielenže dosiahnuť už vysnívanú ultimátnu uptimálnu váhu, 70 KG a to od dátumu 28.12.2019 (kde váha a taktiež dátum samotný sú Ultimátna optimálna numerológia rezonujúca s nastavením tohto Projektu, s planétou, s Transformáciou a celým Univerzom presne na rovnaký spôsobo ako je v rezonancii s týmito aspektami napr. avšak v neposlednom rade aj Veľká pyramída v Gíze), ale podarilo sa mi dosiahnuť už aj jej trvalé konštantné udržiavanie na tejto optimálnej hodnote. Dosiahnutie tejto optimálnej váhy mi pomohlo zároveň optimalizovať aj elektrické systémy v mojom tele, čo aktivovalo ďalšie vyššie schopnosti:

1. Moje telo ako počítač už v tomto štádiu ultimátnej optimálnej váhy kompletne nahradilo potrebu mať fyzický telefón, laptop či akúkoľvek inú spotrebnú elektroniku - ako monitor slúžia už moje oči ako projektory hologramov z mojej mysle. Rád si už užívam náš Projektový telepatický internet, Telepatický Telefón už týmto spôsobom. Moja najobľúbenejšia forma zábavy, oddychu a odreagovania je okrem tenisu, prechádzok v prírode a mnohých iných aktivít už aj forma zábavy v podobe "Telepatického Televízora" a Telepatickej virtuálnej reality. V našej Bibliografii môžete vidieť, aké všetky filmy, hry, komiksy, knihy a pod. prešli mojimi rukami. Som veľkým fanušíkom hier, komiksov, filmov, kníh a pod. a preto pozerám už skrz túto našu Projektovú formu zábavy a oddychu mnohé fiktívne dejové línie týchto vymenovaných záležitostí, ktoré nikdy neuzreli oficiálne svetlo sveta a možno ani neuzrú, línie "čo by sa stalo ak", fiktívne príbehy ako týchto hier, filmov, komiksov, kníh a pod. z našej Bibliografie tak si vytváram svoje vlastné príbehy, svoje vlastné dejové línie, virtuálne reality, hry a filmy, kde ja sám sa zúčasňujem deja a mám možnosť ten dej ovplyvňovať, riešiť hádanky, robiť rozhodnutia a pod. Je to úžasný mentálny tréning a udržiavanie mojich Ultimátnych mentálnych a mozgových kapacít.

2. Dosiahol som dorastenie mojich zvyšných zubov, čoho výsledkom je už u mňa 32 zdravých zubov, čím sa ešte viac optimalizovali elektrické obvody tela a otvorili sa brány pre neobmedzené možnosti ďalších vyšších funkcií môjho tela a mozgu.

Pre dosiahnutie tohto zámeru 32 zdravých zubov bolo v roku 2019 nevyhnutné nechať si zubárom vytrhnúť si všetkých 7 zubov, ktoré mali Plomby resp. Amalgánové plomby obsahujúce rôzne kovy ako napr. ortuť, striebro a pod., kde ďalšie materiály (u mňa síce nie), ale u iných ľudí, u iných našich Klientov ako napr. zubné implantáty, zubné mostíky a pod. - všetky bránili tomu, aby telom prechádzali vysokofrekvenčné vibrácie a energie (Napr. Podobne ako napr. olovo bráni vysokofrekvenčným Rentgenovým lúčom) a kde telo mi dávalo veľmi silno najavo, že zuby s plombami nechcelo a to v podobe alergie, ktorá sa prejavila u práve jedného môjho takéhoto zubu s plombou v podobe opuchu ďasna, v ktorom bol hnis - inými slovami, telo považovalo plomby ako cudzie teleso v tele. Pri ostatných mojich zuboch s plombami, vzhľadom k pochopeniu, prečo sa telo tak chovalo, prečo vyvinulo alergiu a opuch ďasna, pri ostatných zuboch už k opuchnutiu nedošlo a predišlo sa opuchnutiam práve už vytrhnutím zubov s plombami vopred a v predstihu. Plomby, mostíky, implantáty ako cudzie telesá v tele taktiež bránia aj využívaniu služby Telepatickému internetu, Telepatického GPS, Telepatického GPS a to výlučne a exkluzívne čisto LEN z elektrického hľadiska ľudského tela.

Tieto vysoké resp. vysokofrekvenčné energie, frekvencie a vibrácie, ktoré odvtedy Ultimátne a neustále už prúdia mojím telom, následne boli a stále sú Ultimátne zodpovedné a zároveň mali kľúčový význam pre následnú prirodzenú opravu, remineralizáciu a Transmutáciu všetkých zostávajúcich zubov, ktoré mali síce kazy, avšak ktoré neboli dotknuté zubárom. Po prirodzenej remineralizácii a prirodzenej samo-oprave týchto zubov (zhruba v období 2020 - 2023) následne došlo k dorasteniu zvyšných chýbajúcich zubov a to v dátume 24.12.2023, kde všetkých mojich 32 zubov majú od tohoto dátumu už prirodzené bio-kompatibilné materiály s mojím telom, kde tieto zuby sú odolné voči kazom, pomohlo to okrem mnohého iného zmeniť rapídne moje stravné návyky a alterovať resp. eliminovať zo stravy všetky zbytočné cukry, automatizovane a sami sa tieto zuby už čistia, automatizovane sa udržiavjú už biele samé atď. Dnes už zubára nepotrebujem vôbec.