7. Radovan Babic: I terapeut potřebuje terapii: Optimalizace váhy; Odstranění nadváhy

07.10.2018

Problémy s (nad)váhou má v dnešní době nejeden z nás. Za posledních 10 let (2007-2017) jsem si vypěstoval zdraví a imunitu do vysokého a silného stadia. Nikdy jsem nepil alkohol ani nepil. Ale zůstala jedna věc - eliminace mojí nadváhy...

V popisu služby terapie uvádíme jako jedno z našich ultimátních terapeutických řešení právě i optimalizace Vaší váhy a její následné a trvalé udržování na těchto optimálních hodnotách. I v tomto směru Vás navigujeme přes problém, kterým jsem sám prošel a kterým stále procházím...

Moje výška: 183 cm

Moje průměrná váha za posledních deset let: 110 kg

Moje optimální cílová váha, které chci dosáhnout a trvale udržet: 92 kg

Říká se, že každé znamení má své specifické "problémy" především v ascendentech a descendentech. Moje astrologické znamení v tomto životě je Rak. Pro ně je často typické, že jsme někdy mlsnější, než by bylo vhodné. Jinými slovy jsou pro Raky pravděpodobně nejtypičtější problémy s trávením (problémy se žlutou čakrou) a také problémy se zemskou červenou čakrou, což by dávalo smysl i vzhledem k tomu, že Rak má červenou barvu.

V sérii mých článků "I terapeut potřebuje terapii" jsem napsal o mnohých problémech, které jsem u sebe zpracovával posledních deset let (2007-2017). Jednalo se především o dosažení emoční svobody; vyřešení problémů s rodinou; studia toho, co mě baví; dosažení mých cestovatelských snů; studijních snů; následná transformace těchto zkušeností a vědomostí do podoby odborných kvalifikací a diplomů; založení projektu bioléčby, resp. této stránky; v podstatě dosažení vztahu, který jsem si vždy přál; uzavření mých mnoha karmických nedokončených záležitostí z minulých životů, které jsem si před tímto životem předsevzal a naplánoval, že si je uzavřu, a mnohé jiné aspekty, kterých se mi podařilo dosáhnout. Je nepochybné, že zpracování a dosažení těchto záležitostí harmonizovalo moje ascendenty a descendenty, mělo to obrovský vliv na ochranu mého zdraví, imunitního systému, toho, že v podstatě nevím, co jsou lékaři či léky.

Před rokem 2016 se mi v rámci mnoha čištění podařilo dosáhnout úspěchu i v tom, že jsem přestal pít nápoje s vysokým obsahem cukru - kola, sprite apod. - a nahradil jsem je čistou vodou a minerálkou. Je jasné, že pití takových přeslazených nápojů byla jedna z příčin spoluodpovědná za mou nadváhu.

Všechno toto šlo a uběhlo v podstatě rychle. Zdraví, imunita - biologická, emocionální a duševní - se dostaly na vysoké levely. Ale mělo to svou cenu, případně to můžeme nazvat i vedlejším účinkem. Jinými slovy: tyto úspěchy měly svou cenu - že jsem při tom všem v podstatě zanedbal svou váhu a dlouho jsem trpěl nadváhou. Záležitosti, specificky se týkající mé nadváhy, jsem si uvědomil právě začátkem roku 2016. I když zdraví a imunita byly v mých očích a z mého subjektivního pohledu bezproblémové, byl u mne problém s nadváhou, který jsem nechtěně za ty roky zanedbal, a uvědomil jsem si to právě až ve výše zmíněném roce 2016. Následně hned, jak jsem si to uvědomil, jsem s tím už uměl pracovat a začal proces, kde jsem se kromě jiných čištění specificky zaměřil i na problematiku a optimalizaci mé váhy.

Po uvědomění si problému jsem už neměl potíže s ním pracovat a zpracovávat si ho. Jako první jsem začal studovat patřičnou odbornou (anglickou) literaturu. Literatura byla psána odborníkem, resp. lékařkou. Byla velmi dobře vysvětlena, aby to pochopil i laik, který nemá lékařské vzdělání. U mne například pomohlo i to, že jsem v rámci své terapeutické praxe, i když lékařské vzdělání nemám, ale navzdory tomu jsem si ve svých studiích a trénincích prošel studiem anatomie a fyziologie jak lidského těla, tak i lidského mozku, podotýkám v informativní a všeobecné rovině potřebné pro mou terapeutickou praxi. Osobně zastávám názor, že každý terapeut by měl mít i všeobecný přehled o anatomii a fyziologii lidského těla...

Patřičné studium odborné literatury mi dalo zběžný, ale potřebný přehled o funkci hormonů, funkci cukru v krvi, kde ultimátní cíl publikace byl naučit člověka, aby měl vyváženou stravu tak, že má konstantní energii, kterou přes den potřebujeme, bez toho, abychom měli nějaké nedostatky cukru, nedostatky energie apod.

Jako první jsem si uvědomil, že moje životospráva nebyla celkově v pořádku. Např. když jsem předtím, než jsem přešel na vlastní půdu a stal se terapeutem, pracoval fyzicky, často jsem do takové práce šel bez snídaně, což způsobovalo konstantní únavu, zvýšenou potřebu sladkého přes den (angl. sugar rush) za účelem "dobití" a udržení energie.

Druhý zásadní problém u mne byl, že jsem jídal stravu např. u filmu nebo u počítače, kde tělo nebralo v úvahu, jakou potravu přijímalo. Vnímalo víc dění na monitoru, což mě ultimátně dělalo hladovějším stále víc, tělo mělo pocity nenasycenosti.

Třetí nejzásadnější problém v rámci mé lenosti a pohodlnosti byl nedostatek pohybu, resp. sportu, a to navzdory tomu, že jsem si myslel, resp. měl v sobě postulát "dělám fyzickou práci, tak při ní automaticky musím shodit". Ale v procesu, když jsem začal pracovat se svou váhou, jsem si uvědomil, že moje fyzická práce v podstatě nebyla tak náročná, byla nudná, neměla pro mě žádnou výzvu, což spolu s dlouho přetrvávajícím problémem vyhoření problém nadváhy pěkně živilo.

Čtvrtý nejzásadnější problém, který jsem si uvědomil už při čtení zmíněné odborné literatury, byla citlivost na cukr, resp. závislost na cukru (angl. sugar sensitivity). Jedná se o problematiku, kde v dnešní době je cukr v podstatě v každém jídle. Ve zkratce: je to určitá vypěstovaná závislost na cukru, která nás tím pádem nutí kupovat si další cukr, resp. další jídla. Že by nějaká další hra farmaceutického průmyslu a průmyslu zabývajícího se prodejem potravin?

Po prostudování literatury jsem si následně zpracovávala mnohé specifické příčiny související s jídlem. V začátcích těchto zpracovávání jsem např. jeden večer po zpracování pociťoval doslova zvuk "pssss", jako když uniká vzduch z pneumatiky. Cítil jsem to na břiše v oblasti žaludku. Následně jsem se další ráno probudil, zvážil jsem se a byl asi o 2 kg lehčí, cítil jsem se celkově lehčí, měl jsem lehčí myšlenky. Běžná fluktuace (změna) váhy v lidském těle, především v noci, je 800 g až 1 kg. Ale u ztráty zmiňovaných 2 kg jsem vnitřně cítil, že to jednoznačně mělo souvislost s čištěním.

Naučil jsem se lekci, že je důležité jíst mimo PC, mimo televizor, být s jídlem, maximálně se soustředit jen na jídlo, vychutnávat si ho, být tady a teď, pít hodně vody, což také dopomáhá k pocitu plného žaludku. Naučil jsem se také aplikovat dostatek pohybu. Znovu jsem začal hrát svůj oblíbený sport - tenis, ale nejzásadnější změna v pohybu byla ta, že např. jsem předtím do své bývalé práce jezdil metrem, což trvalo asi deset minut. Metro jsem nahradil každodenní procházkou do práce, což trvalo 45 minut do práce a 45 minut z práce, a to za každého počasí, deště, v průměru pětkrát za týden po dobu osmi měsíců. Dokonale mi to pomáhalo po celou tu dobu pročistit si mysl, přijít na jiné myšlenky, vypořádat se se stresem apod.

V období při zpracovávání mé nadváhy jsem se naučil i to, že to není o nějakých dietách, dokonce to vůbec není ani o tom, že bych musel vynechat svá oblíbená jídla. Právě naopak - naučil jsem se vyvážit všechno, co jsem si předtím dopřával, surovinami, které mají hodně bílkovin a vlákniny, především zeleninou. Jeden z mnoha příkladů: Předtím jsem jídal slané preclíky, večer, před spánkem, přes den - a neměl jsem pohyb. Je jasné, že jsem přibíral. Ale po prostudování literatury a uvědomění a následkem zpracování si mnoha věcí jsem tyto preclíky začal vyvažovat mrkví. Pro mnoho z vás možná divná kombinace, ale mně to chutnalo. A světe div se, i když jsem neměl dostatek pohybu, preclíky jsem jídal večer s mrkví, a nepřibíral jsem. Právě naopak - váha šla dolů. Každé jídlo jsem vybalancoval patřičnými surovinami a nic jsem si nemusel odpírat. Také jsem nemusel počítat žádné kalorie, žádné tabulky. Jednoduše moje podvědomí je i můj lékař, můj dietní a výživový poradce. Podvědomí poradilo, jakou porci čím vyvážit. A to byla moje práce. Ostatní výpočty, složitou matematiku, biochemii už udělalo moje podvědomí a moje tělo a já jsem mohl ušetřený čas věnovat mnoha jiným záležitostem.

Další zásadní problém byl ten, že předtím jsem nepoužíval váhu na vážení se. Ale zpočátku při práci na své hmotnosti jsem z toho byl tak nadšený, že jsem se doslova vážil třikrát denně. Časem jsem si samozřejmě uvědomil, že to bylo příliš přehnané zaměřování pozornosti k mé hmotnosti - tím pádem jsem si nechtěně hubnutí sám zpomaloval. Zpracoval jsem si i tuto záležitost a moje potřeba vážit se se snížila na zhruba jedenkrát týdně, později vymizela kompletně, hlavně když i okolí mi začalo dávat odezvu a všímat si na mně změny. To mě samozřejmě motivovalo a pohánělo dál.

Co jsem se také naučil při práci na mé váze, bylo to, že jsem se naučil číst a správně rozumět výživovým údajům, které jsou uvedeny na balení každého produktu. Ve zkratce: pravděpodobně nejdůležitější, na co se máme u čtení těchto údajů zaměřit, je především to, kde jsou vysoké hodnoty vlákniny a bílkovin/proteinů kde proteiny/bílkoviny jsou základní stavební jednotka pro tvorbu především svalové hmoty, která následně potřebuje pro napájení cukr a ten si dokáže brát právě i z tuků.

Taktéž moje podvědomí mi pomohlo navigovat mě a filtrovat všechny nekvalitní suroviny, které byly nahrazeny surovinami s vysokou bioenergetickou hodnotou.

Moje váha v únoru 2016 byla 110 kg.

Moje váha v říjnu 2016 byla cca 92 kg.

Jinými slovy jsem za devět měsíců přirozeně bez nějakých diet apod. shodil 18 kg.

Nejhlavnější aspekty, které byly spoluodpovědné za mou nadváhu (statistika vypočtená mým podvědomím):

  • Nevypovězené a uvězněné pocity/emoce, nezpracovaná traumata z tohoto života, ale i minulých životů: 60 %; konkrétněji:
  • 10% - Byly potlačovány a nezpracované příčiny, pocity, postuláty, emoce apod. moje vlastní z mého vlastního podvědomí.
  • 50% - Byly potlačovány a nezpracované příčiny, pocity, postuláty, emoce apod. nacházející se v kvantových polích mimo mě, v Kolektivním povědomí atd.
  • Genetika, zděděná pravděpodobně nejvíc mužské linie rodiny: 20 %
  • Nesprávná a neoptimální životospráva - nedostatek pohybu, nesprávné stravovací návyky: 15 %
  • Nekvalitní a nevybalancovaná strava: 5 %

V moderní medicíně existuje tzv. BMI index (Body Mass Index). Je to lékaři definovaný parametr, který určuje, jaká by měla být optimální hmotnost vzhledem k výše, k věku a ostatním lékaři definovaným parametrům. Podle BMI indexu bych měl vzhledem ke své výšce 183 cm mezi 65 - 85 kg. Po konzultaci s lékaři z našeho krystalového týmu, abychom byli přesní, moje ultimátní, trvalá, konstantní a ještě i karmická optimální váha bez ohledu na věk musí být 70 Kg.

Závěrem

Následovalo ještě několik jojo efektů, kde váha kolísala a kde během tohoto procesu se vyplavovaly a zpracovávali další záležitosti. Jako finální stádium práce, postupem času se mi podařilo nejenže dosáhnout už vysněnou ultimátní uptimálnu váhu, 70 KG a to od datumu 28.12.2019 (kde váha a také datum samotný jsou Ultimátní optimální numerologie rezonující s nastavením tohoto Projektu, s planetou, s Transformací a celým Universem přesně na stejný způsob jako je v rezonanci s těmito aspekty např. avšak v neposlední řadě i Velká pyramida v Gíze), ale podařilo se mi dosáhnout už i její trvalé konstantní udržování na této optimální hodnotě. Dosažení této optimální váhy mi pomohlo zároveň optimalizovat i elektrické systémy v mém těle, což aktivovalo další vyšší schopnosti:

1. Mé tělo jako počítač již v tomto stádiu kompletně nahradilo potřebu mít fyzický telefon, laptop či jakoukoli jinou spotřební elektroniku - jako monitor slouží již mé oči jako projektory hologramů z mé mysli. Rád si už užívám náš Projektový Telepatický internet, Telepatický Telefon už tímto způsobem. Moje nejoblíbenější forma zábavy, odpočinku a odreagování je kromě tenisu, procházek v přírodě a mnohých jiných aktivit již i forma zábavy v podobě "Telepatického Televizoru" a Telepatické virtuální reality. V naší bibliografií můžete vidět, jaké všechny filmy, hry, komiksy, knihy apod. prošly mými rukama. Jsem velký fanoušek her, komiksů, filmů, knih apod. a proto se dívám už skrz tuto naši Projektovou formu zábavy a odpočinku na mnohé fiktivní dějové linie těchto vyjmenovaných záležitostí, které nikdy nespatřili oficiálně světlo světa a možná ani nespatří, linie "co by se stalo jestliže", fiktivní příběhy jak těchto her, filmů, komiksů, knih apod. z naší Bibliografie tak si vytvářím své vlastní příběhy, své vlastní dějové linie, virtuální reality, hry a filmy, kde já sám se zúčastňuji děje a mám možnost ten děj ovlivňovat, řešit hádanky, činit rozhodnutí a pod. Je to úžasný mentální trénink a udržování mých Ultimátních mentálních a mozkových kapacit.

2. Dosáhl jsem dorostení mých zbývajících zubů, čehož výsledkem je už u mě 32 zdravých zubů a to od datumu 24.12.2023, čímž se ještě více optimalizovali elektrické obvody těla a otevřely se brány pro neomezené možnosti dalších vyšších funkcí mého těla a mozku.

Pro dosažení tohoto záměru 32 zdravých zubů bylo v roce 2019 nezbytné nechat si zubařem vytrhnout si všech 7 zubů, které měly Plomby resp. Amalgámovými plomby obsahující různé kovy jako např. rtuť, stříbro apod., kde další materiály (u mě sice ne), ale u jiných lidí, u jiných našich Klientů jako např. zubní implantáty, zubní můstky a pod. - všechny bránily tomu, aby tělem procházeli vysokofrekvenční vibrace a energie (Např. Podobně jako např. Olovo brání vysokofrekvenčním Rentgenovím paprskům) a kde tělo mi dávalo velmi silně najevo, že zuby s plombami nechtělo a to v podobě alergie, která se projevila u právě jednoho mého takového zubu s plombou v podobě otoku dásně, ve kterém byl hnis - jinými slovy, tělo považovalo plomby jako cizí těleso v těle. U ostatních mých zubech s plombami, vzhledem k pochopení, proč se tělo tak chovalo, proč vyvinulo alergii a otok dásně, u ostatních zubech již k otoku nedošlo a předešlo se tomu právě už vytržením zubů s plombami předem a v předstihu. Plomby, můstky, implantáty jako cizí tělesa v těle také brání i využívání služby Telepatického internetu, Telepatického GPS, Telepatického GPS a to výlučně a exkluzivně čistě JEN z elektrického hlediska lidského těla.

Tyto vysoké resp. vysokofrekvenční energie, frekvence a vibrace, které od té doby Ultimátně a neustále již proudí mým tělem, následně byly a stále jsou Ultimátně zodpovědné a zároveň měly klíčový význam pro následnou přirozenou opravu, remineralizaci a Transmutaci všech zbývajících zubů, které měly sice kazy, avšak které nebyly dotčeny zubařem. Po přirozené remineralizaci a přirozené samo-opravě těchto zubů (zhruba v období 2020 - 2023) následně došlo k dorůstení zbývajících chybějících zubů a to v datu 24.12.2023, kde všech mých 32 zubů mají od tohoto datas už přirozené bio-kompatibilní materiály s mým tělem, kde tyto zuby jsou odolné vůči kazům, pomohlo to mimo mnohého jiného změnit rapidně moje stravné návyky a alterovat resp. eliminovat ze stravy všechny zbytečné cukry, automatizovaně a sami se tyto zuby už čistí, automatizovaně se udržiavjú už bílé samy atd. Dnes už zubaře nepotřebuji vůbec.