10. Úspěšně vyřešený případ zvířete – kulhající pes

04.10.2018

Naše terapie může být aplikována jak pro lidi, tak pro jakákoli zvířata, s jakýmikoli problémy a bez ohledu na počet zvířat. Případ byl zdokumentován majitelkou zvířete a publikován spolu s našimi dodatky k terapii...

Pes měl problém s levou zadní nohou. Po návštěvě veterinářky jsme přišli na to, že problém se sice projevuje v noze, ale příčina je nejpravděpodobněji v zádech, resp. ploténkách. Pes na začátku nohu zatahoval, nedostupoval na ni. Při pohybu někdy zakňučel, občas se zastavil úplně s tím, že v procházce nemůže pokračovat, aby věnoval pozornost své bolesti.

U veterinářky dostal pes injekci. Protože problém nastal z pro mne nelogickou příčiny, tušila jsem, že to bude mít nějakou jinou souvislost. Proto jsem se rozhodla doplnit veterinární péči o zvíře o terapii u Radovana. Jak jsme v terapii zjistili, příčina souvisela především se mnou - majitelkou zvířete. Ani jsem netušila, že negativní pocity a moje trauma z určitého období ovlivnily nějakým způsobem i mého domácího miláčka, který mi byl v tom období největším důvěrníkem a společníkem a byl se mnou v těsném kontaktu, soucítil se mnou.

Po odblokování negativních emocí od psa se jeho chování projevilo tak, že na procházkách nohu ještě nějakou dobu zatahoval, ale pozornost problému jako by nevěnoval. Někdy se dokonce jako by zapomněl, že mu vlastně něco bylo, a běhal, jako by se nic nestalo - někdy na čtyřech tlapkách, někdy na třech, prostě jako by se nic nestalo.

Následně, několik dní po terapii, jsem pejska pohladila jako obvykle. Při pohlazení jsem zaslechla zvu, jako když si protáhnete záda a přirozeně v nich zapraská. Někdo si tímto způsobem prokřupává např. prsty na rukou. Následně se problém každý den zmírňoval, až nakonec sám zmizel. Dnes už má pes chůzi v pořádku.

Děkuji Vám, Radovane...

Náš dodatek

Terapie zvířete probíhala na dálku

  • V podobě přímé práce s podvědomím zvířete.
  • V postupu, kde majitelka sloužila jako médium a vnímala somatické záležitosti, špatné pocity a myšlenky zvířete, které jsme tímto způsobem prostřednictvím majitelky odstranili.

Procentuální účinnost veterinární péče a naší terapie na vyléčení zvířete (vypočítáno podvědomím zvířete)

  • Veterinární péče: 70%
  • Naše terapie a odstranění negativních somatik od zvířete: 30%

Celková léčba zvířete trvala řádově několik týdnů.

V tomto případě také vidíme, jak důležité je, aby terapie Vašeho zvířete šla souběžně s veterinární péčí o ně. 

V tomto případě také vidíme, jak je důležité vnímat zvířata tak, jako vnímáme lidské bytosti, a že i zvířata mají své pocity, myšlenky a emoce...